Uniwersytet WSB Merito Warszawa serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Merito Sfera, pt. Zarządzanie kryzysowe rozwojem w świecie VUCA/BANI, które poprowadzi Łukasz Wieczorek.
 

Podczas tego spotkania poznasz, w jaki sposób ewoluują podejścia do rozwoju i utrzymania wysokiego poziomu efektywności w kontekście zmian i trendów współczesnego świata. Dowiesz się także o naturalnych procesach zachodzących w mózgu oraz narzędziach do planowania rozwoju przystosowanych do współczesnych uwarunkowań.

 

🗓️ Kiedy: 21.05.2024

Czas: 14:30-16:00
💻 Forma spotkania: online

 

Tematyka spotkania obejmie następujące zagadnienia:

  • W jaki sposób świat VUCA/BANI zmienia myślenie w obliczu permanentnych zmian i czego biznes może nauczyć się od wojskowych?
  • Neurobiologia zmiany i teoria poliwagalna - reakcje ludzkiego mózgu w obliczu zmiany.
  • Krzywa zmiany - jak poradzić sobie w fazie dezorientacji i nie stracić zaangażowania i motywacji?
  • Atak wyprzedzający - postawienie na rozwój.
     

Dołącz do spotkania, aby odkryć, jak dostosować się do szybko zmieniającej się rzeczywistości i osiągnąć sukces w dynamicznym świecie biznesu.

 

Formularz rejestracyjny
Udział w spotkaniu jest bezpłatne, wymagana jest rejestracja.

 

 

 

ŁUKASZ WIECZOREK

Od 20 lat pracuje w międzynarodowym środowisku biznesowym w takich organizacjach jak Orange i Asseco. Zaczynał od stanowisk konsultanta i specjalisty w dziale szkoleń, którymi później zarządzał. Następnie przeniósł karierę na obszar sprzedaży B2B jako Key Account Manager, Business Development Manager i Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju.
 

Wszystko to dało mu potrzebną w pracy trenera, coacha i konsultanta umiejętność spojrzenia na organizacje z różnych perspektyw i poziomów zarządzania, a przez to zrozumienie biznesu.
 

Do tej pory wsparł ponad 30.000 osób, szkoląc i prowadząc projekty rozwojowe w około 300 organizacjach na 4 kontynentach w 35 krajach świata w językach polskim i angielskim.

 

Czytaj więcej