Studiowanie na uczelni to czas odkrywania pasji, zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności, a jednocześnie wydatek. Decydując się na studia na Uczelni WSB Merito w Warszawie, masz szansę skorzystać z różnych możliwości, które pomogą Ci obniżyć koszty edukacji. Dostępne są zarówno programy stypendialne, jak i atrakcyjne zniżki niezależnie od tego czy jesteś studentem I stopnia, II stopnia, czy studiów podyplomowych.


Program Very Important Student (VIS)

Jeśli możesz pochwalić się świadectwem ukończenia szkoły średniej z czerwonym paskiem masz możliwość bezpłatnego studiowania na naszej uczelni w pierwszym semestrze na studiach licencjackich, inżynierskich lub jednolitych magisterskich - więcej o programie VIS, czyli Very Important Student dowiesz się w Biurze Rekrutacji.  
 

Stypendia i zniżki

Na naszej uczelni możesz również skorzystać ze stypendiów, nie tylko tych fundowanych z budżetu Ministerstwa Edukacji i Nauki, czyli tych samych, z których mogą skorzystać studenci uczelni publicznych, ale Uczelnia WSB Merito ma dla Ciebie zniżki i stypendia fundowane ze środków własnych. Szczegóły dotyczące stypendiów i zniżek znajdziesz na stronach:


Masz pytania, wątpliwości, chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z naszym Biurem Rekrutacji!  
tel.: 22 256 23 04 lub email: rekrutacja@wsb.warszawa.pl

 

Zdecydowanie warto bliżej przyjrzeć się ofercie stypendialnej i zniżkowej, dzięki które możesz skomponować swoje studenckie życie tak, aby nauka była jeszcze bardziej satysfakcjonująca, a wydatki związane z edukacją znacznie mniejsze. Powodzenia!

Czytaj więcej