Czujesz, że to dobry moment, aby wzmocnić swoją pozycję zawodową? Zależy Ci na samorozwoju i podniesieniu kwalifikacji?

Studia podyplomowe to szansa na pogłębienie wiedzy z wybranej dziedziny, ale też mocny atut w CV. Biorąc udział w grach biznesowych i warsztatach czy też rozwiązując case studies, zdobywasz nowe umiejętności. Dzięki wymianie doświadczeń z praktykami, rozwijasz swoje kompetencje, jednocześnie nawiązując nowe kontakty biznesowe. To wszystko sprawia, że zwiększasz swoje szanse na awans oraz zmianę pracy lub branży. 
 

W naszej ofercie znajdziesz studia podyplomowe, z takich dziedzin jak m.in.: administracja i bezpieczeństwo, ekologia, finanse, HR, innowacje i nowoczesne technologie, IT, kompetencje menedżerskie, logistyka, marketing i sprzedaż, nieruchomości, pedagogika, psychologia, prawo, zarządzanie oraz zdrowie. 

 

Dowiedz się więcej o tym, jakie kierunki studiów podyplomowych przygotowaliśmy w tym roku. 

 

Zobacz ofertę studiów podyplomowych

  

Pamiętaj, że nie musisz odkładać na później decyzji o dalszym rozwoju – zapisz się już dziś.

 

 

 

Jak zapisać się online na studia? 

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji, możesz załatwić wszystkie formalności online. Wystarczy, że założysz Konto Kandydata.   

  

Sprawdź, co musisz zrobić, aby zapisać się i zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku oraz skorzystać z aktualnej promocji. 

 

Czytaj więcej