Druga edycja Targów Pracy WSB Merito JobPoint, która odbyła się w drugiej połowie kwietnia w budynku uczelni przy ul. Łabiszyńskiej 25, przeszła do historii! To był intensywny, ale bardzo udany dzień!

 

Blisko 600 uczestników, setki ofert staży, pracy i praktyk, konsultacje z doradcą zawodowym, strefa foto oraz niezliczone rozmowy i kubeczki wypitych kaw – tak wyglądała II edycja WSB Merito JobPoint.  

 

Cieszymy się, że ponownie zorganizowaliśmy wydarzenie, podczas którego nasi studenci i absolwenci mogli nawiązać liczne kontakty z firmami, organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami poszukującymi pracowników. Wydarzenie, podczas którego jest możliwość nie tylko poznania ofert pracy, praktyk i staży, ale też prowadzenia wartościowych rozmów z przedstawicielami branż, czy skorzystanie z usług pomocnych w znalezieniu zatrudnienia - mówi Kamila Kralczyńska, kierownik Biura Karier i Praktyk na Uniwersytecie WSB Merito Warszawa. 

Gości powitał dr Artur Fiks, prodziekan ds. studentów na naszej uczelni, a wydarzenie po raz kolejny poprowadziła Agnieszka Gasparska, holistyczny trener wystąpień publicznych oraz specjalista od emisji głosu.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się prelekcje:

  • Świat halucynacji dra Macieja Kaweckiego 
  • Czy Twoja praca jest SMART? O dobrze zaprojektowanej pracy Agnieszki Jurkowskiej 
  • Jakich gestów używać, a jakich unikać podczas tworzenia relacji biznesowych? - prelekcja Konrada Gładyszka 

oraz świat wirtualny, do które zostali zaproszeni uczestnicy targów pracy - testując okulary VR.
 
Targi Pracy nie odbyłyby się bez naszych partnerów - pracodawców z renomowanych polskich i międzynarodowych organizacji.
Dziękujemy partnerom za zaufanie i przyjęcie zaproszenia do udziału w targach.To dzięki Wam nasi studenci mieli szansę dowiedzieć się więcej praktycznych aspektach pracy w swoich branżach. Wierzymy, że dzięki temu będą mieli łatwiejszy start na rynku pracy - mówi Kamila Kralczyńska, kierownik Biura Karier i Praktyk Uniwersytetu WSB Merito Warszawa

 

Dziękujemy za zaufanie naszym partnerom biznesowym, a studentom i wszystkim obecnym za aktywny udział!.
Do zobaczenia już za rok na III edycji Targów Pracy JobPoint  WSB Merito, która odbędzie się wiosną 2025 r.

 

 

Wśród wystawców pojawiły się takie firmy jak:
Patroni medialni
Czytaj więcej