Uniwersytet WSB Merito  (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa) to Twój partner w rozwoju pracowników. Od lat tworzymy przestrzeń do wymiany doświadczeń, umiejętności i wiedzy między studentami, ekspertami (wykładowcami) a biznesem. Zaufało nam już ponad 120 firm. Jeżeli szukasz możliwości rozwoju dla pracowników w Twojej organizacji, sprawdź w jaki sposób możesz rozpocząć współpracę z nami.

 

KKb

Program Firma

Program Firma stworzyliśmy, by wspierać przedsiębiorstwa oraz instytucje w rozwoju pracowników. Proponujemy szeroki zakres usług edukacyjnych dostępnych w całej Polsce.

Co zyskujesz jako uczestnik Programu Firma?

Co zyskujesz jako uczestnik Programu Firma?

  • Zaoferujesz pracownikom pakiet benefitów rozwojowych, które pomogą w budowaniu lojalności i zaangażowania oraz będą stanowić dużą korzyść dla kandydatów zainteresowanych pracą w Twojej firmie.
  • Zyskasz wsparcie w przygotowaniu programów rozwojowych rozwiązujących bieżące problemy firmy. Będą to studia i szkolenia idealnie dopasowane do potrzeb Twojego zespołu.
  • Zorganizujesz staże i praktyki dla naszych studentów i absolwentów w Twojej firmie. To da Ci dostęp do najlepszych kandydatów na rynku.
  • Będziesz pod opieką Koordynatora Klienta Biznesowego – cały proces doboru, planowania i realizacji procesu edukacji pracowników będzie dużo prostszy.
  • Skorzystasz ze specjalnych promocji na udział pracowników w naszych studiach i szkoleniach. Jeżeli zdecydujesz się podpisać z nami umowę lokalną, będziesz współpracować z jedną, konkretną Uczelnią WSB Merito. Jeżeli wybierzesz umowę grupową, będziesz korzystać z oferty wszystkich Uczelni WSB Merito.

Działania z Biurem Karier i Praktyk

Jeśli chcesz wzmocnić rozpoznawalność oraz wizerunek Twojej firmy, zostań naszym partnerem biznesowym. Sprawdź możliwości i wybierz taką formę współpracy, jaka jest dla Ciebie najlepsza.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Będziesz mieć możliwość objęcia patronatem biznesowym kierunku czy specjalności – dzięki temu realnie wpłyniesz na to, czego nauczą się nasi studenci.
  • Partnerstwo z naszą uczelnią pomoże Ci w budowaniu wizerunku godnego zaufania pracodawcy. Zorganizujesz razem z nami staże i praktyki, dzięki czemu zyskasz ciekawych kandydatów do Twojej firmy.
  • Zaprosisz naszych studentów na wizytę studyjną w Twojej firmie. Pokażesz im swoje rozwiązania i kulturę pracy. Zaprezentujesz się jako lider w Twojej branży.
  • Możemy zaoferować Ci wsparcie w rekrutacji i dotarciu do najlepszych studentów oraz absolwentów. Ty udostępniasz nam ofertę pracy, a my zamieszczamy ją w wewnętrznym systemie dla studentów, a także na terenie uczelni i w Biurze Karier. Poza tym dysponujemy bazą danych studentów oraz absolwentów, którzy chcą znaleźć zatrudnienie. To spore ułatwienie i przyspieszenie rekrutacji.
  • Możesz dołączyć do nas podczas targów pracy, które organizujemy w siedzibach naszych uczelni. To dobra okazja, by zaprezentować swoją działalność oraz szansa dla studentów, aby odbyć rozmowy rekrutacyjne i porozmawiać z reprezentantami danego przedsiębiorstwa.

Nowa nazwa, nowe możliwości

3 kwietnia 2023 r. dzięki uzyskaniu wysokich wyników ewaluacji działalności naukowej, której poddaliśmy się w 2022 r. w ramach Federacji Naukowej WSB-DSW, Wyższe Szkoły Bankowe w Gdańsku, w Toruniu, w Poznaniu i we Wrocławiu stały się Uniwersytetami WSB Merito, a Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie zmieniła nazwę na Uczelnia WSB Merito .

Zmieniliśmy nazwę, ponieważ od dawna oferujemy znacznie więcej niż tylko kierunki związane z bankowością. Jako uniwersytety uzyskaliśmy uprawnienia do nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego w nowych dyscyplinach, możemy też tworzyć szerszą ofertę studiów, która jeszcze lepiej odpowie na potrzeby kandydatów, obecnych studentów i rynku pracy.

Nasze wartości pozostają jednak bez zmian. To na nich budowaliśmy sukces WSB – są nimi praktyczność i przyjazność.

nn
Dołącz do grona naszych partnerów

Rekrutuj z Merito JobTeaser

Nasze Biuro Karier zajmuje się pośrednictwem pracy, staży i praktyk. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną pod numerem 440 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnej publikacji ofert za pośrednictwem platformy JobTeaser.

 

job

Posiadanie konta na platformie niesie ze sobą szereg korzyści.

Aktywne korzystanie z portalu JobTeaser to:

• szansa zaprezentowania firmy oraz jej kultury organizacyjnej poprzez dodanie treści, filmów i grafik w profilu firmy oraz ofert praktyk, pracy i staży,

• przestrzeń do budowania świadomości marki i jej rozpoznawalności,

• łatwy dostęp do publikowanych ofert Partnerów Biznesowych dla studentów i absolwentów Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu,

• dostęp do wartościowych kandydatów, których wykształcenie i kwalifikacje będą odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom Partnerów Biznesowych Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu.

Uścisk dłoni

Załóż konto i rekrutuj młode talenty z platformą JobTeaser

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji o Programie Firma uzyskasz, kontaktując się z:

 

Kinga Kołodziej

Koordynator Klienta Biznesowego | Dział Sprzedaży
e-mail: kinga.kolodziej@wsb.torun.pl

tel. 692 816 344

 

Anna Kozłowska

Koordynator Klienta Biznesowego

anna.kozlowska@torun.merito.pl

kom.: 602 711 268

 

W sprawie współpracy i przystąpienia do Programu Partnerstwa Biznesowego skontaktuj się z:

 


Monika Żuchlińska 

Dyrektor Centrum Rozwoju Kariery i Współpracy z Biznesem
e-mail: monika.zuchlinska@wsb.bydgoszcz.pl

tel. 52 58 29 146
kom. 600 248 921