Co zyskujesz, wybierając kierunek marketing i sprzedaż na Uniwersytecie WSB Merito?

lic_sesjalato_6
 • Zaletą kierunku jest łączenie teorii z praktyką, która przeważa na Uniwersytecie WSB Merito.
 • Ponadto, jak sama nazwa wskazuje, udało się nam spoić dwa obszary działania które, żeby móc zaspokoić potrzeby współczesnego rynku pracy, muszą się uzupełniać. Dzięki temu nauczysz się tworzyć nowoczesne kampanie reklamowe, ale też sprzedawać różnorodne produkty.
 • Weźmiesz udział w zajęciach z praktykami, ale też zaproponujemy Ci dodatkowe, darmowe warsztaty w prestiżowych korporacjach (np. Neuca).

 

lic_sesjalato_7
 • Nauczysz się jak tworzyć skuteczne strategie marketingowe, które pomogą w realizacji celów sprzedażowych w firmach, gdzie będziesz pracować.
 • Damy Ci też umiejętności nt. tworzenia własnego biznesu i sprawnego poruszania się na rynku.
 • Wiemy, jak ważna jest znajomość języków obcych, dlatego umożliwimy Ci zdobycie międzynarodowego certyfikatu, potwierdzającego Twoją znajomość j. angielskiego, dzięki któremu możesz swobodnie współpracować z firmami na całym świecie. 
Studia hybrydowe
 
 • Zajęcia ćwiczeniowe zrealizujesz na uczelni, a wykłady – online, na platformie MS Teams, w czasie których z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). Dodatkowo skorzystasz z materiałów zamieszczanych na platformie Moodle, w dogodnym dla Ciebie czasie (asynchronicznie).
lic_sesjalato_10
 • Lektoraty oraz seminaria dyplomowe, które odbywają się w wybrane piątki (w godzinach popołudniowych i wieczornych), również są realizowane w formule zdalnej (online).
komfort studiowania - studiujesz, kiedy chcesz
Organizacja
konsultacje z wykładowcami
Medal
zawód pożądany na rynku pracy

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 25 kwietnia
czesne już od
383 zł
316 zł
miesięcznie

Zapisując się do 25 kwietnia, zyskujesz: 

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.
 • Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego. 

 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 383 zł/mies. 

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

lic_sesjalato_11
Dowiesz się, jak analizować dane i opracowywać strategie marketingowe dla przedsiębiorstw i organizacji, również tych o zasięgu globalnym. Nauczysz się tworzyć i wdrażać skuteczne plany marketingowe.
lic_sesjalato_12
Poznasz zasady projektowania badań marketingowych oraz zbudujesz dla nich instrumenty pomiarowe. Poznasz i wykorzystasz narzędzia komunikacji wspierające efektywność współpracy z klientami.
Poznasz zastosowanie różnych technik sprzedaży i negocjacji w określonych sytuacjach biznesowych – począwszy od nawiązania kontaktu, poprzez ustalanie warunków współpracy, aż do zamknięcia sprzedaży.
lic_sesjalato_13
Zrozumiesz proces podejmowanej przez konsumenta decyzji o zakupie. Dowiesz się, jak nawiązywać i utrzymywać relacje z klientami i partnerami rynkowymi, również z wykorzystaniem nowych technologii. Zastosujesz zasady analizy rynkowej. Z łatwością rozpoznasz i zbudujesz przewagę konkurencyjną.
lic_sesjalato_14
lic_sesjalato_8
Zdobędziesz wiedzę i umiejętności menedżerskie, między innymi z zakresu prawnych i organizacyjnych aspektów przedsiębiorczości, zarządzania projektami czy finansów i rachunkowości.
sp_sesjalato_109
Poznasz formy i metody zarządzania produktem na różnych etapach jego rozwoju, narzędzia wykorzystywane w zarządzaniu nim oraz kluczowe problemy decyzyjne. Dowiesz się, jak wykorzystywać mass media i nowoczesne technologie w reklamie i badaniach rynku.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
E-marketing
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 366 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 433 zł
Innowacje w procesach sprzedaży
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 366 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 433 zł
International Business
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 366 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 433 zł
Marketing produktu medycznego
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 366 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 433 zł
Sales strategies and techniques
Niestacjonarne Hybrydowe Angielski
od 1265 zł
Strategie i techniki sprzedaży
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 366 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 433 zł
Zarządzanie marką
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 366 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 433 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kształcenia ogólnego, podstawowe i kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe – indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, spośród których wybierasz tę, która najbardziej odpowiada twoim planom zawodowym.

Zobacz program studiów

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Cechą charakterystyczną marketingu i sprzedaży jest innowacyjność. Uniwersytet WSB Merito to jedyna uczelnia w Polsce, która umożliwia Ci kształcenie na takim kierunku, a więc łączenie dwóch współistniejących gałęzi marketingu. Doskonale wiesz, że perfekcyjnie zaprojektowania kampania społeczna czy produkt promowany za pomocą mediów społecznościowych, nie osiągnie sukcesu bez umiejętności sprzedażowych. 

 

Studia te są interdyscyplinarne. Prócz osób pracujących w branży (marketingowcy, informatycy, dyrektorzy handlowi), zajęcia prowadzą wybitni badacze i badaczki, którzy od lat współpracują z otoczeniem społeczno-gospodarczym. 

terapia
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

Budynek A, pokój nr 005
Młodzieżowa 31A
Budynek A, pokój nr 005
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@torun.merito.pl
Tel.: +48 664 426 909 +48 539 521 622 +48 538 688 806

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr-cz: 08:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
Pobierz stronę do PDF