Osiągnięcia

Najczęściej wybierane uczelnie niepubliczne w Polsce!

Pierwsza nasza uczelnia powstała ponad 29 lat temu. Przez ten czas bardzo się zmieniliśmy. Z małej, lokalnej szkoły wyższej staliśmy się najczęściej wybieraną marką uczelni niepublicznych w Polsce. Do tej pory zaufało nam 550 000 studentów.

 

Uznanie zewnętrznych instytucji jest dla nas bardzo ważne, ponieważ jest dowodem na to, że znamy się na tym, co robimy. Mamy się czym pochwalić, bo nasza działalność edukacyjna i ponad 25-letnie doświadczenie są doceniane w rankingach oraz nagradzane przez organizacje biznesowe i społeczne.

Druga uczelnia w regionie wg rankingu Perspektyw
Nasza uczelnia zajmuje trzecie miejsce wśród uczelni niepublicznych w regionie w Rankingu Perspektyw 2023!
Medal
Medal Europejski dla WSB Toruń
Uniwersytet WSB Merito w Toruniu wśród laureatów Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.
online
Technologia 7b
Dyplom
Certyfikat ISO
Uniwersytet WSB Merito w Toruniu, jako pierwsza uczelnia wyższa w regionie, opracowała i wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001. W audycie brano pod uwagę min. standardy nauczania, pomiar efektów kształcenia i standardy e-serwisów i e-kursów, zasady funkcjonowania Rady programowej, rekrutację kadry akademickiej, rozwój naukowy czy praktyki studenckie.
Uścisk dłoni
Uniwersytet WSB Merito w Toruniu Firmą Dobrze Widzianą
Uniwersytet WSB Merito w Toruniu otrzymała nominację w konkursie "Firma dobrze widziana" na najlepszy wizerunek w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie kujawsko-pomorskim. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest na drodze konkursowej przez Business Centre Club.
Najczęściej wybierana uczelnia niepubliczna w regionie
Według zestawienia Ministerstwa Edukacji i Nauki jesteśmy najczęściej wybieraną Uczelnią niepubliczną w regionie, przez kandydatów na studia niestacjonarne w 2021/2022
Puchar
IV uczelnia w Polsce w rankingu kształcenia na kierunku turystyka
Uniwersytet WSB Merito w Toruniu zajęło IV miejsce w "Rankingu Szkół Wyższych" organizowanym przez redakcję "Wiadomości Turystycznych". Ranking dotyczył najlepszych uczelni w Polsce kształcących przyszłe kadry turystyczne w 2019 roku. W kategorii "Profil praktyczny" WSB w Toruniu zajęła IV miejsce.