Idea lifelong learning, czyli uczenia się przez całe życie, jest nam bardzo bliska. Dlatego chcemy towarzyszyć Ci na każdym etapie Twojego rozwoju zawodowego. Jakie masz plany? Chcesz zdobyć dyplom magistra? Zapraszamy na studia magisterskie! Zależy Ci na specjalistycznej wiedzy z określonej dziedziny? Sprawdź ofertę naszych studiów podyplomowych, szkoleń i kursów. Planujesz rozwijać umiejętności menedżerskie i przywódcze? Dołącz do uczestników studiów MBA.  

long life learning

Bardzo liczymy na to, że zdecydujesz się na studia na Uniwersytecie WSB Merito. Szanujemy Twój czas, dlatego zachęcamy do zapisu przez Konto Kandydata. Dzięki niemu przejdziesz przez proces rekrutacji wygodnie, szybko i online.
 
Zakładając konto:   

  • dostarczysz niezbędne dokumenty, podpiszesz umowę i dokonasz płatności rekrutacyjnych z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu
  • sprawdzisz status swoich rekrutacji oraz historię zapisów  
  • w każdej chwili dokończysz przerwany proces uzupełniania formularza rekrutacyjnego.   
rekrutacja online

Jak założyć Konto Kandydata? 
 
Jeśli masz już wybrany kierunek studiów, przejdź do zapisów online i wybierz opcję “Załóż konto” w prawym, górnym rogu.  
 
Po założeniu konta znajdziesz na nim: 
•    wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące tego, jak skutecznie przejść proces rekrutacji  
•    listę dokumentów, które trzeba dostarczyć. 
 
Jeżeli jesteś naszym studentem lub absolwentem, możesz pominąć proces zakładania konta i od razu zalogować się do niego loginem i hasłem, którego używasz w Extranecie. 
 
Zapisz się wygodnie, szybko, online! 


Zapisz się online

przy laptopie