Co zyskujesz studiując Logistykę na Uniwersytecie WSB Merito?

sposób realizacji studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w sposób:

 • tradycyjny - zajęcia na studiach tradycyjnych zrealizujesz spotykając się z wykładowcami i pozostałymi uczestnikami z grupy w salach wykładowych,
 • hybrydowy (wybrane specjalności) -  jest to połączenie zajęć online wraz z uczestnictwem w zajęciach na terenie uczelni. Kształcenie odbywa się poprzez internetowe platformy edukacyjne oraz w formie tradycyjnych zajęć w salach wykładowych. W celu wyboru tej formuły studiów podczas zapisu online na studia, wybierz formę studiów - niestacjonarną lub stacjonarną, a następnie w sposobie realizacji studiów - hybrydowy.
szkolenie_vr

Będziesz uczestniczyć w praktycznych zajęciach w laboratoriach, takich jak laboratoria VR, komputerowe, materiałoznawstwa i towaroznawstwa. Poznasz programy do zarządzania zasobami, obsługi magazynów i planowania produkcji. Nauczysz się prototypowania magazynu, inspekcji samochodów ciężarowych na placu logistycznym, optymalizacji załadunku samochodów ciężarowych na placu logistycznym, a także korzystania z programów takich jak SAP, AutoCad i iGrafx. Poznasz najnowsze urządzenia do identyfikacji towarów, od kodów kreskowych, QR, aż do technik radiowych – RFID pasywne i aktywne.

logistyka gdynia

Ponad 70% kadry wykładowej posiada praktyczne doświadczenie zawodowe. Zdobywasz specjalistyczną wiedzę od przedstawicieli biznesu i menedżerów pracujących w najlepszych przedsiębiorstwach branży TSL. Przygotujemy Cię do pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych, logistycznych, projektowych i doradczych, a także jednostkach gospodarczych i administracyjnych.

Logistyka

Weźmiesz udział w zajęciach odbywających się w laboratoriach logistycznych, gdzie będziesz mieć okazję pracować na wysokiej klasy sprzęcie i najnowszym oprogramowaniu branżowym. Laboratorium jest zintegrowane z systemem ERP SAP S4 HANA moduł WM. Pozwala to praktycznie wykorzystać urządzenia identyfikacyjne do wykonania procesów w środowisku informatycznego systemu zintegrowanego, które to jest dziś nieodzownym elementem w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii możecie przenieść się do portu morskiego i odprawić shipping na statek lub do magazynu, w którym należy skompletować zamówienie. Wszystko po to, aby w kontrolowanych warunkach nauczyć się procesu logistycznego, który będzie częścią późniejszej pracy zawodowej.

Dowiesz się, jak działają programy do zarządzania zasobami, obsługi magazynów i planowania produkcji. Nauczysz się prototypowania magazynu między innymi w Laboratoriach VR oraz inspekcji samochodów ciężarowych na placu logistycznym. Nauczysz się optymalizacji załadunku samochodów ciężarowych na placu logistycznym. Poznasz specjalistyczne programy takie jak SAP, AutoCad i iGrafx w laboratoriach komputerowych, Materiałoznawstwa i Towaroznawstwa, oraz najnowsze urządzenia do identyfikacji towarów: od kodów kreskowych, QR, aż do technik radiowych – RFID pasywne i aktywne.

Gra REVAS: Weźmiesz udział w kreatywnej, praktycznej grze w postaci symulacji biznesowej firmy, w której wykorzystasz wiedzę i umiejętności do zarządzania własnym przedsiębiorstwem działającym na rynku branży TSL.

Korzyści

Dyplom
Międzynarodowa Akredytacja IACBE
Uścisk dłoni
współpracujemy z uznanymi firmami
Hantel
studia nastawione na praktykę
Monitor
wykorzystujemy nowoczesne technologie

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
430 zł
363 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz:

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

Czesne już od 363 zł 430 zł miesięcznie! 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 363 zł/mies.

 • Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.
PrzemysławKitowski

Kierunek Logistyka oferuje praktyczne umiejętności, które są niezbędne w nowoczesnym świecie.

Studenci uczą się zarządzania zasobami, obsługi magazynów i planowania produkcji. Korzystają z Laboratoriów VR, gdzie uczą się prototypowania magazynu i inspekcji samochodów ciężarowych. Poznają najnowsze urządzenia do identyfikacji towarów i uczą się projektować etykiety logistyczne. Biorą udział w zajęciach w laboratoriach logistycznych, korzystając z najnowszego sprzętu i oprogramowania. Grają w grę REVAS, symulację biznesową, która pozwala im wykorzystać zdobytą wiedzę. Zyskują doświadczoną kadrę, która jest uznawana zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

mgr inż. Przemysław Kitowski

Menedżer kierunku logistyka

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Wykorzystywać metody ilościowe i jakościowe do projektowania procesów logistycznych.
Właściwie analizować przyczyny i przebieg konkretnych procesów i zjawisk społeczno-gospodarczych, w szczególności w branży TSL.
Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu, będziesz podejmować realne decyzje, które doprowadzą do sukcesu lub porażki.
Przeprowadzać ocenę proponowanych rozwiązań i uczestniczyć w procesach podejmowania decyzji na poziomie operacyjnym i taktycznym.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Inżynieria systemów logistycznych
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe Studia inżynierskie
od 468 zł 535 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 468 zł
Logistyka produkcji
Niestacjonarne Hybrydowe Studia inżynierskie
od 468 zł 535 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 468 zł
Systemy transportowe
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe Studia inżynierskie
od 468 zł 535 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 468 zł
Technologie Blockchain w logistyce
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe Studia inżynierskie
od 468 zł 535 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 468 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje m.in. przedmioty takie jak:

 • Wprowadzenie do funkcjonalności systemów klasy ERP
 • Infrastruktura logistyczna
 • Logistyka produkcji i usług
 • Normalizacja i zarządzanie jakością w logistyce
 • Przygotowanie studenta do rynku pracy
 • Biznesowa gra transportowa
 • Logistyka zaopatrzenia
 • Automatyzacja i robotyzacja procesów logistycznych
 • Magazynowanie
 • Zarządzanie produkcją i usługami w łańcuchu dostaw
 • Logistyka dystrybucji
 • Materiałoznawstwo
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Przemysław Kitowski
Izabela Walczak
Jagienka Rześny
Agnieszka Kałaska
KURIATA
kisielewski
wach kloskowska
mgr inż. Przemysław Kitowski

Menedżer kierunku logistyka

Absolwent Politechniki Gdańskiej na kierunku zarządzanie i marketing. Ekspert rynku nowych technologii oraz gospodarki. Częsty gość różnych audycji radiowych. Największym sukcesem była pomoc przy zbudowaniu marki Mudita, której jestem współudziałowcem...

mgr inż. Izabela Walczak

Specjalistka w dziedzinie TSL (transport - spedycja - logistyka), zawodowo związana z branżą spedycyjną. Od wielu lat pracuje w branży, zna dokładnie blaski i cienie pracy spedytora, oczekiwania pracodawców i potrzeby rynku. Współpracuje z przedsiębiorstwami branżowymi Trójmiasta...

dr hab. Jagienka Rześny-Cieplińska

Ukończyła studia wyższe na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku: transport i logistyka. Stopień doktora nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii uzyskała w 2002 r. na podstawie pracy pt. „Strategie kapitałowe polskich przedsiębiorstw - organizatorów przewozów...

mgr inż. Agnieszka Kałaska

Prodziekan Wydziału Informatyki i Nowych Technologii

Ukończyła studia wyższe Wydziale Budownictwa i inżynierii Środowiska na Akademii Techniczno-Rolniczej, gdzie uzyskała tytuł zawodowy inżyniera. Stopień magistra uzyskała na Akademii Morskiej w Gdyni, na Wydziale...

prof. nadzw. dr hab. Andrzej Kuriata

Samodzielny pracownik naukowy na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku. Wcześniej profesor Akademii Morskiej w Gdyni, Pomorska Wyższa Szkoła Polityki Społecznej i Gospodarczej w Starogardzie Gdańskim, Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim, pracownik Akademii Marynarki Wojennej....

dr Marcin Kisielewski

Absolwent studiów doktoranckich na UG na Wydziale Zarządzania. Obszary jego badań i zainteresowań to podnoszenie efektywności zarządzania w TSL przez zastosowanie systemów informatycznych i telematycznych. Specjalista w dziedzinie transportu i spedycji; logistyki i transportu w turystyce...

dr Małgorzata Wach-Kloskowska

Od 2012 roku adiunkt na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Gdańskim, Wydział Ekonomiki Transportu, specjalność Transport i Logistyka. Była asystentem w Katedrze Polityki Transportowej UG. Stopień naukowy doktora uzyskała w roku 2004 (rozprawa...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Uwaga! Biuro Rekrutacji pracuje w lipcu w wybrane soboty tj. 13 i 27.07

Parter - pokój 1
ul. Śląska 35/37
81-310 Gdynia

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00 - 16:00
 • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF