Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje zainteresowane szkoleniami i kursami dla swoich pracowników. Pracodawcy kierujący do nas większe grupy mogą liczyć na specjalną ofertę, która będzie odpowiedzią na faktyczne zapotrzebowanie szkoleniowe i rozwojowe w firmie. Zbadamy je podczas audytu, który przeprowadzi nasz doradca. 

Program zajęć

Program zajęć przygotowujemy we współpracy z klientem, aby uczestnicy szkolenia zdobywali umiejętności i wiedzę potrzebne w konkretnej firmie i rozwijali się w ściśle określonym kierunku. Zajęcia, w zależności od decyzji klienta, odbywają się na terenie uczelni, w siedzibie firmy lub innej wspólnie uzgodnionej lokalizacji, np. w centrum szkoleniowym, hotelu lub ośrodku wypoczynkowym. 

Najlepsi specjaliści

Dbamy o to, aby szkolenia prowadzili najlepsi specjaliści w danej dziedzinie. W trakcie zajęć wykorzystują różne metody pracy – warsztaty, ćwiczenia zespołowe czy gry biznesowe. Uczestnicy otrzymują pakiet materiałów dydaktycznych, które opracowują nasi wykładowcy i trenerzy, dostosowując treści do specyfiki szkolenia. 

Obszary tematyczne szkoleń - przykłady

  • Kompetencje menedżerskie
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Marketing i PR
  • Sprzedaż i obsługa klienta
  • Ochrona danych osobowych
  • Trening dla trenerów
  • Finanse

 

Certyfikaty

Po szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje, który wystawia Uczelnia WSB Merito. Na zakończenie zajęć przeprowadzamy również analizę oraz ocenę skuteczności szkolenia.
 

Cena

Cenę szkolenia ustalamy indywidualnie. Zachęcamy do skorzystania z Programu Firma, który zapewnia naszym klientom indywidualnie ustalane upusty cenowe oraz elastyczne podejście do organizacji i programu szkoleń.

 

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do udziału w nieodpłatnym szkoleniu pokazowym, w trakcie którego przekonają się, że warto skorzystać z naszych usług.