Konferencje, eventy i spotkania biznesowe w Uniwersytecie WSB Merito

Profesjonalne wyposażenie oraz doskonała lokalizacja naszych sal umożliwiają nie tylko wykorzystywanie ich na potrzeby zajęć dydaktycznych, ale pozwalają też na zorganizowanie w nich różnego rodzaju szkoleń, konferencji czy eventów biznesowych.

 

BUDYNKI W TORUNIU, ul. Młodzieżowa, ul. Dekerta
Połączone ze sobą, nowoczesne, a ponadto usytuowane w centrum miasta budynki. Różnorodne i dobrze wyposażone sale dają szerokie możliwości aranżacji spotkań biznesowych, sympozjów i konferencji. Uczestnicy spotkań mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu tuż przy budynku. Warto dodać, że budynek przy ul. Dekerta jest zdobywcą najbardziej prestiżowej nagrody architektonicznej przyznawanej przez Prezydenta Miasta Torunia „Obiekt Roku – edycja 2009-2010”.

Sale konferencyjne

Konferencja to zawsze ważne wydarzenie, bez względu na to, w jakim celu i przez kogo jest organizowana. Musi więc odbywać się w specjalnie do tego celu przeznaczonym miejscu, w dodatku w otoczeniu sprzyjającym i komfortowym.

Sale szkoleniowe

Popularność szkoleń, nie tylko w biznesie, powoduje, że prawie w każdym mieście można znaleźć takie miejsca do wynajęcia. Ich wyszukiwanie z naszą pomocą jest dużo łatwiejsze i pozwala na zaspokojenie wszelkich oczekiwań. W zakres naszej oferty wchodzą tylko najatrakcyjniejsze sale szkoleniowe do wynajęcia, zlokalizowane w różnych miastach. 

Przygotowanie konferencji i szkolenia

Każda konferencja i szkolenie to spore przedsięwzięcie, a organizatorzy takich wydarzeń chcą, by przebiegły one perfekcyjnie. Nasze usługi obejmują także profesjonalne i bardzo wszechstronne przygotowanie konferencji. Ofertę tę kierujemy do organizatorów wszystkich wydarzeń tego typu, bez podziału na branże czy wielkość przedsięwzięcia. 

 

Z naszą pomocą przygotowanie konferencji jest dużo łatwiejsze. Bierzemy na siebie wyszukanie sali konferencyjnej i jej rezerwację, możemy też zadbać o jej specjalistyczne wyposażenie. W grę wchodzi też szereg usług dodatkowych, takich jak serwis kawowy, catering czy przygotowanie materiałów szkoleniowych. Pozwala to naszym klientom cieszyć się z perfekcyjnie przygotowanych i udanych konferencji oraz innych spotkań.

Kontakt

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.salerezerwacje.pl, a także pod numerem telefonu: +48 61 639 75 00 lub +48 735 936 634.

 

www.salerezerwacje.pl – to portal stworzony z myślą o Państwa komforcie. Serwis oferuje szeroki wybór sal szkoleniowych i konferencyjnych, możliwość samodzielnej rezerwacji sal on-line oraz profesjonalną pomoc Biura Obsługi Klienta. Dzięki temu stanowi wygodne i funkcjonalne narzędzie pracy przy organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, sympozjów czy spotkań biznesowych.