ewa baryła
Ewa Baryła

Opiekun merytoryczny kierunków „E-commerce” oraz „Akademia menadżera sprzedaży”. Właściciel firmy szkoleniowej WEM consulting, trener i handlowiec. Od dekady tworzy i prowadzi warsztaty dla firm działających na terenie całego kraju, m.in. z tematyki sprzedaży i negocjacji. Jako certyfikowany konsultant FACET5 przeprowadza również testy osobowościowe, dzięki którym klienci wykorzystują własny potencjał do zwiększenia efektywności. Specjalista ds. szkoleń online i blended learningu, dbający o proces i warsztatowy sposób prowadzenia zajęć w sieci.

 

Sp Wioletta Sobieszek
Wioletta Sobieszek

Jest doświadczonym, działającym w biznesie od ponad 15 lat, menadżerem, trenerem i coachem akredytowanym przez International Coach Federation. Jako członek zarządu, trener i coach w firmie WEM consulting specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu autorskich projektów szkoleniowych, rozwijających umiejętności sprzedażowe, zarządzania zespołem oraz radzenia sobie ze stresem. Tworzy w firmach systemy rozwoju pracowników, a także prowadzi indywidualne procesy coachingowe dla kadry menadżerskiej, a co najważniejsze – skutecznie sprzedaje projekty rozwojowe klientom różnych branż na terenie całego kraju. We współpracy z firmami kluczowa dla niej jest profesjonalna obsługa i przekonanie, że najważniejsza jest umiejętność dopasowania się do klienta.

Łukasz Kuciński

Doświadczony trener i konsultant, od 20 lat na stanowiskach kierowniczych w firmach o zróżnicowanym profilu działania. Do 2011 roku dyrektor działu nauczania języków obcych w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych, gdzie odpowiadał za produkcję, marketing i sprzedaż publikacji do nauki języków obcych. Od 9 lat zajmuje się szkoleniami z zakresu: sprzedaż, zarządzanie i marketing, doradztwem i wdrażaniem nowych koncepcji marketingowych w małych i średnich przedsiębiorstwach na terenie całej Polski. Autor 6 audiobooków z zakresu zarządzania. Współpracuje z największymi firmami handlowymi i usługowymi w Polsce. Wykłada Marketing na studiach MBA w Toruniu  i Bydgoszczy. Jest współtwórcą strategii CGT - Corporate Global Thinking, wdrażanej w wielu polskich firmach. Licencjonowany partner Badania Osobowości Zawodowej FACET 5. Jest autorem bestsellera "Firma Jako Całość", 2019, OnePress

Martyna Graczkowska
Martyna Graczkowska

Z wykształcenia polonistka, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Studiów Akademia Managera Sprzedaży WSB w Bydgoszczy. Z zamiłowania i pasji handlowiec, doświadczony manager sprzedaży-praktyk. Od ponad 17 lat zajmuje się szeroko rozumianą sprzedażą. W tym obszarze związana była z wieloma branżami między innymi: beauty, prasową, transportową, oświatową, wyposażenia wnętrz prywatnych i komercyjnych, sprzedaży produktów ekskluzywnych. Posiada doświadczenie zarówno w obszarach strategii i zarządzania  sprzedażą, jak i zarządzania zespołem. 

Łukasz Ukleja

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników zdobyte na terenie USA, UK i Polski. W latach 2009 – 2016 zarządzał projektami doradczymi z branży gastronomicznej, piekarniczej, medycznej i sportowej. Posiada wiedzę praktyczną w zakresie negocjacji, wdrażania strategii rynkowych, franczyzowych, organizacji przedsiębiorstw produkcyjnych i marketingu. Podczas swojej pracy rekrutował i nadzorował szkolenie kilkudziesięciu managerów, kierowników i dyrektorów działów rozwoju, marketingu i produkcji. Absolwent Uniwersytetu Le Mirail w Tuluzie i studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy/ Franklin University Columbus/Ohio.