Chcesz studiować i łączyć życie rodzinne z nauką? Pracujesz za granicą lub Twoje obowiązki i nienormowany czas pracy nie pozwalają Ci na regularne pojawianie się na uczelni? A może już studiujesz i myślisz o zdobyciu kolejnych kwalifikacji?

 

Jeżeli zależy Ci na pogodzeniu wielu aktywności, studia online są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie tracisz czasu na dojazdy na uczelnię, a na zajęcia łączysz się z dowolnego miejsca na świecie. Studia online to elastyczne i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci się rozwijać, zachowując work-life balance. Jeśli zdecydujesz się na specjalność na studiach wyższych lub kierunek studiów podyplomowych w formule online, będziesz uczyć się za pośrednictwem różnych nowoczesnych platform wspierających komunikację na odległość.

Nową wiedzę i umiejętności możesz zdobywać:

  • na zajęciach realizowanych za pomocą platformy MS Teams. Z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). Zajęcia odbywają się zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Ty uczestniczysz w nich, łącząc się z miejsca, w którym obecnie przebywasz
  • dzięki materiałom zamieszczanym na platformie Moodle, z których korzystasz samodzielnie w dogodnym dla Ciebie czasie (asynchronicznie)
  • na zajęciach w formie hybrydowej, odbywających się zarówno online, jak i w murach uczelni. Przykładowo w sobotę przyjeżdżasz do WSB, a w niedzielę uczysz się online z domu lub na uczelni pojawiasz się tylko na ostatnim zjeździe w danym semestrze – poświęconym na egzaminy i zaliczenia.
zasady rekru

Dlaczego warto wybrać studia online?

  • Możesz studiować z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy Ci dobre połączenie internetowe.
  • Dzięki MS Teams masz dostęp do potrzebnych materiałów i spotykasz się online z kolegami i wykładowcami.
  • Internetowa platforma Moodle zapewnia Ci dostęp 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu do wykładów, materiałów edukacyjnych i ćwiczeń opracowanych przez nasz zespół wykładowców – praktyków. Za jej pośrednictwem możesz też skontaktować się z wykładowcami.
  • Dodatkowo, w zależności od wybranego kierunku studiów, będziesz mógł spotkać się osobiście ze swoimi wykładowcami podczas zjazdów w siedzibie WSB.
zasady rekt