Z Biblioteki Cyfrowej możesz korzystać bez względu na to, gdzie jesteś, jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu.
 

Dowiedz się więcej, oglądając film promocyjny oraz tutorial pokazujący, w jaki sposób przeglądać zasoby Biblioteki Cyfrowej.

W Bibliotece Cyfrowej WSB-DSW znajdziesz czasopisma, książki, manuale, czyli podręczniki, podcasty i wiele więcej. W sekcji „materiały dydaktyczne” znajdują się materiały i pomoce dydaktyczne m.in. case study czy nagrania multimedialne takie jak wideo, podzielone na kolekcje tematyczne. W sekcji „biblioteka wykładowcy” znajdują się materiały dla wykładowców, pomocne w prowadzeniu zajęć ze studentami. 

Biblioteka Cyfrowa a biblioteka wydziałowa

Czy zasoby Biblioteki Cyfrowej są takie same jak biblioteki wydziałowej?

Książki czy czasopisma możesz również znaleźć w bibliotece stacjonarnej, ale biblioteka cyfrowa oferuje o wiele więcej zasobów takich jak podcasty, wideo, manuale czy studium przypadku, które zostały przygotowane specjalnie dla Biblioteki Cyfrowej WSB-DSW. Stanowią one świetne uzupełnienie materiałów wydziałowych i w dużej mierze poruszają praktyczne zagadnienia. 

 

Przejdź na www.biblioteka.cyfrowauczelnia.pl