mgr Agnieszka Muzyczyszyn

mgr Agnieszka Muzyczyszyn | Uniwersytet WSB Merito w Toruniu: mgr Agnieszka Muzyczyszyn
mgr Agnieszka Muzyczyszyn
  • Z Uniwersytetem WSB Merito związana od 2015 roku. Absolwentka historii i stosunków międzynarodowych UMK w Toruniu, obecnie kończy studia psychologiczne.
  • Pełniła funkcję dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń, a od 2024 roku pełni funkcję Wicekanclerza na Wydziale w Toruniu. Współpracowała z firmami jako trenerka i koordynator.
  • Autorka projektów szkoleniowych z obszaru edukacji. Wspiera organizacje w budowaniu efektywnych zespołów, przywództwie oraz rozwoju kompetencji menedżerskich.
  • Podkreśla, że edukacja to proces, w którym towarzyszy uczestnikom. Pełni funkcję Wicekanclerza, prowadzi zajęcia jako wykładowczyni.

Masz wątpliwości?

Nie wiesz, który kierunek jest dla Ciebie?

Już wiesz, co chcesz studiować?

Wypełnij krótki formularz i rozpocznij proces rekrutacji