mgr Agnieszka Muzyczyszyn
- Z Uniwersytetem WSB Merito związana od 2015 roku. Absolwentka historii i stosunków międzynarodowych UMK w Toruniu, obecnie kończy studia psychologiczne.
- Pełniła funkcję dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń, a od 2024 roku pełni funkcję Wicekanclerza na Wydziale w Toruniu. Współpracowała z firmami jako trenerka i koordynator.
- Autorka projektów szkoleniowych z obszaru edukacji. Wspiera organizacje w budowaniu efektywnych zespołów, przywództwie oraz rozwoju kompetencji menedżerskich.
- Podkreśla, że edukacja to proces, w którym towarzyszy uczestnikom. Pełni funkcję Wicekanclerza, prowadzi zajęcia jako wykładowczyni.