Zapraszamy do Biblioteki Cyfrowej Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej!

 

Biblioteka Cyfrowa powstała z inicjatywy bibliotekarzy grupy Wyższych Szkół Bankowych w 2013 r., a w 2020 rozbudowaną ją i przekształcono w Bibliotekę Cyfrową Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

 

Najważniejszym założeniem, które towarzyszyło powstaniu Biblioteki Cyfrowej, jest udostępnienie nowoczesnych materiałów dydaktycznych i naukowych dla studentów oraz wykładowców naszych uczelni.

 

Aktualnie w zasobach biblioteki znajduje się ponad 2 000 materiałów z różnych dziedzin nauki, takich jak m.in. prawo, informatyka, filologia, marketing, zarządzanie, pedagogika czy psychologia. Od czasu powstania w 2013 roku, Biblioteka Cyfrowa została odwiedzona przez 1 458 252 osoby.

 

Zalogowani użytkownicy mogą korzystać z dostępu do filmów nagranych przez ekspertów różnych dziedzin, opisów studium przypadku tzw. case study i manuali, czyli podręczników z rozpisanymi tematami z danego przedmiotu.

 

Z kolei wszyscy użytkownicy, również niezalogowani, mają otwarty dostęp do kolekcji książek i czasopism. Istnieje także podział na materiały dostępne tylko wykładowcom oraz te dostępne tylko dla studentów.

 

Zaloguj się, wykorzystując login i hasło, których używasz w Extranecie/Intranecie/Usosie i zapoznaj się z zasobami Biblioteki Cyfrowej.

 

Sprawdź więcej na: https://biblioteka.cyfrowauczelnia.pl/

Czytaj więcej