"Zróżnicowany rozwój", to temat kolejnego już wykładu, który Uniwersytet WSB Merito w Toruniu przygotował z myślą o uczestnikach i absolwentach studiów MBA.

 

Spotkanie odbędzie się 1 marca 2024 r. o godzinie 17:30 na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, należy wcześniej wypełnić formularz udziału w wydarzeniu, klikając w poniższy link:

 

Zapisz się na wydarzenie

 

 

Prelegentem spotkania będzie Pan Michał Zgrabka, który od 2008 roku związany z firmą Phoenix Contact Wielkopolska Sp. Z o.o , a od 2018 r, obejmuje stanowisko kierownika działu zarządzania jakością. Pan Michał odpowiada za Zintegrowane Systemy Zarządzania (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 17025), system audytów wewnętrznych i zewnętrznych, zarządzanie i rozwój dostawców, Laboratorium Zapewnienia Jakości, Laboratorium R&D. 
Ponato jako Inspektor Ochrony Danych Osobowych, posiada nadzór nad właściwym przetwarzaniem danych osobowych, jest członkiem zespołu ds.Compliance. 
Od 2022 przejął odpowiedzialność za program strategiczny, „Zrównoważony rozwój biznesu”, w ramach którego realizowane są cele zrównoważonego rozwoju oraz zapewnienie zgodności z wymaganiami CSRD.

Pan Michał Zgrabka, realizuje projekty wspierające ideę zrównoważonego rozwoju, jak budowę i rozwój compliance management system, wellbeing, projekty dekarbonizacji.


W ramach spotkania poruszone zostaną zagadnienia założeń idei zrównoważonego rozwoju:

1.    Zakres i wymagania dyrektywy CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive)
2.    Praktyczne ujęcie wdrożenia CSRD w organizacji
3.    Planowanie strategii Zrównoważonego Rozwoju w trzech obszarach ESG, z uwzględnieniem wymagań ESRS, taksonomii, analizy wpływów
4.    Ślad węglowy i strategia dekarbonizacji, CBAM  
5.    Dekarbonizacja, a wpływ organizacji na globalne ocieplenie

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej