Konsultacje  psychologiczne online  to  obszar  profesjonalnej  pomocy  psychologicznej dla  osób,  które  doświadczają trudności  związanych  ze  stresem,  zmianami  nastroju i samopoczucia, lękami, kryzysem itp.  

 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do studentów WSB w Toruniu i Bydgoszczy pochodzących z Ukrainy, studentów z niepełnosprawnością, potrzebujących wsparcia psychologicznego w zakresie:

  • radzenia sobie ze stresem i dostosowaniem się do dziejących się wokół zmian; 
  • radzenia sobie z poczuciem lęku, niepokoju i zagrożenia w sytuacji niepewności; 
  • radzenia sobie ze złym samopoczuciem i/lub z objawami stanu depresyjnego; 
  • radzenia sobie z kryzysami życiowymi wynikającymi z lockdownu; 
  • radzenia sobie ze stanem obniżenia motywacji i zadbania o siebie i swój rozwój zawodowy.

 

Nie radzisz sobie ze stresem?  Źle się czujesz? Miewasz złe samopoczucie, lęku lub niepokoju? Skontaktuj się!

 

Oferujemy Ci indywidualne konsultacje psychologiczne w formie telefonicznej lub wideo z użyciem komunikatorów WhatsApp lub Skype. Są one jedno lub wielorazowe, ale też - według potrzeb - cykliczne. Każda konsultacja trwa 45 min, jednak - w razie potrzeby - może być przedłużona do 90 min.
Konsultacje psychologiczne online odbywają się po wcześniejszych ustaleniach z chętnymi osobami (ustalamy termin, zakres i formę kontaktu). 

 

Jeśli chcesz umówić się na konsultację

  • Wybierz dogodny dla Ciebie termin w godzinach 10.00 – 19.00 od poniedziałku do soboty i napisz maila o treści „Chętnie skorzystam z projektu Wsparcia Online”, podając imię i nazwisko, numer indeksu oraz numer telefonu kontaktowego na adres mailowy Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych jolanta.pisarska@wsb.torun.pl.
  • Po wysłaniu maila zostaniesz przekierowany do specjalisty, z którym uzgadniasz dokładny termin, godzinę i formę wsparcia

W trakcie rozmowy z psychologiem niezwykle ważne jest to, by zadbać o swoją prywatność – upewnij się, że o umówionej godzinie będziesz miał/miała komfortowe warunki do rozmowy. Treść rozmowy jest objęta tajemnicą zawodową i nikt nie ma do niej dostępu.

 

Nasza oferta jest ograniczona maksymalnie do 100 godzin konsultacji. Realizacja konsultacji jest przewidywalna w terminie od 19 kwietnia 2021 roku do 29 maja 2022 roku lub do czasu wyczerpania limitu. 


Konsultantem jest prof. Bassam Aouil – doświadczony psycholog, seksuolog i psychoterapeuta, twórca psychologii pomocy Online w Polsce. Jest specjalistą w zakresie psychologii klinicznej i seksuologii klinicznej, certyfikowanym terapeutą i superwizorem w wielu dziedzinach terapii psychologicznej, w tym w zakresie Doradztwa Psychologicznego Online. 

 

Zadanie finansowane w ramach projektu „WSB w Toruniu – uczelnia przyjazna osobom z niepełnosprawnościami” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej