Okres studiów to ciekawy czas w życiu młodego człowieka. Poznaje siebie, rozwija się i często rozpoczyna swoją karierę zawodową. Obrona pracy dyplomowej lub egzamin dyplomowy, jest ukończeniem tego inspirującego i ciekawego czasu.
Zapraszamy Cię na spotkanie z Panią Dziekan, która opowie o samej obronie, a także na spotkanie z Panią dr Joanną Rajang wykładowcą na studiach podyplomowych na kierunku Coaching i Panią Ireną Paczkowską wykładowcą na kierunku Zarządzanie.

Obrona w 3 krokach.

 

Co powinieneś wiedzieć przed obroną? Jakich pytań możesz się spodziewać od komisji i jakich błędów nie popełnić. Zapraszamy Cię do wysłuchania spotkania z Panią dziekan Ewą Jankowską podczas, którego opowiedziała więcej na temat egzaminów dyplomowych, a także poruszyła istotne kwestie związane z obronami.

Weź udział

 

Przygotowaliśmy przyjazny materiał "krok po kroku", jak przygotować się do obrony, zapoznasz się nim klikając w link:


 

Obrona i co dalej? Podczas naszych spotkań odpowiemy na to i wiele innych pytań, związanych z rozwojem i karierą. Poruszymy kwestię, dlaczego warto dalej się rozwijać i co mówi rynek pracy. Zapraszamy Was do udziału w naszych bezpłatnych  spotkaniach!

 

Biorę udział

 

Podążając za oczekiwaniami rynku pracy.

 

Po skończeniu pewnego etapu studiów, zastanawiasz się czy warto je kontynuować. Czy może to już jest moment, gdy „wiem że wszystko wiem”. Niewątpliwie nie jestem z tym sam/sama. Zapraszamy na spotkanie, które poprowadziła Irena Paczkowska, wykładowca na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu i Bydgoszczy, przedsiębiorca, konsultant biznesowy, mediator stały, certyfikowany trener zmian i certyfikowany trener FRIS. Pani Irena Paczkowska jest przede wszystkim ekspertem i praktykiem w swojej specjalności. Podczas spotkania poruszyła kwestie związane z oczekiwaniami rynku, jak i aktualnym spojrzeniem na nowych potencjalnych pracowników przez pracodawców.

O pokierowaniu swoją karierą, zgodnie ze sobą

 

Doktor psychologii i trener biznesu. Master Certificate Coach, Joanna Rajang, wykładowca na studia podyplomowych na kierunku Coaching,  podczas spotkania poruszyła kwestie związane ze słusznością jak i trudnościami towarzyszącymi wyboru ścieżki kariery. O tym jak zmotywować siebie i innych, a także jak mądrze wybrać. Jakie pytania należy sobie zadać, by obrać właściwy kierunek swojego rozwoju.

 

Wypełnij formularz, otrzymasz od nas w mailu zwrotnym link do bezpłatnych webinarów.

 

Biorę udział

 


 
Wolny słuchacz w praktyce.

 

Rok akademicki rozpoczyna się wraz z pierwszymi dniami października, co w sytuacji, gdy Twoja obrona odbędzie się w późniejszym terminie? Wolny słuchacz, jak to wygląda w praktyce? Jakie dokumenty należy złożyć. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rekrutacji.

 

Biuro Rekrutacji 

Telefon:

E-mail: rekrutacja@torun.merito.pl

 

 

 

Czytaj więcej