Kierunkowsk@z to cykl otwartych, bezpłatnych spotkań dla uczniów szkół średnich oraz nauczycieli, w trakcie których wykładowcy Uniwersytetu WSB Merito oraz partnerzy biznesowi uczelni dzielą się swoją wiedzą.

Moduł dla uczniów

 

to wykłady, podczas których poruszamy obszary tematyczne bliskie młodzieży i uzupełniające wiedzę zdobywaną podczas lekcji. Ponadto będziemy szlifować kompetencje miękkie oraz przekazywać ważne informacje związane z wejściem młodych ludzi na rynek pracy.

 

Zapraszamy na spotkania o tematyce z obszarów: bezpieczeństwo, design, ekonomia, IT, kariera, logistyka, marketing, psychologia, turystyka, zarządzanie, zdrowie.

 

Przejdź do listy tematów

 

A może uczniowie chcieliby poruszyć temat, którego nie ma na liście? Interesuje ich szczególna dziedzina?

Przygotujemy wykład skrojony na miarę ich potrzeb.


Nie zwlekaj! Zgłoś swoją grupę już teraz na udział w Kierunkowskazie, wybierając temat i preferowany termin spotkania. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły. 

 

Zapisy na warsztaty

 

Dla wszystkich tegorocznych maturzystów proponujemy przygotowane przez nas powtórki przed maturą.

 


Moduł dla nauczycieli

 

to wykłady (webinary, debaty, podcasty) – zrealizowane w formule online – z obszaru pedagogiki, psychologii, coachingu, komunikacji i neurokomunikacji, przygotowane przez ekspertów Uniwersytetu WSB Merito.

 

Aby bezpłatnie otrzymać dostęp do materiałów szkoleniowych,

kliknij poniższy przycisk i wypełnij formularz.

 

Przejdź do formularza
 


W ramach tego modułu zachęcamy również nauczycieli do udziału w bezpłatnych warsztatach, które pomogą im rozwinąć własne kompetencje w pracy pedagoga. Spotkania odbywać się będą - według preferencji - w murach szkoły, online lub na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu. Warunkiem zorganizowania warsztatów jest zgłoszenie udziału (za pośrednictwem formularza) minimum 10 nauczycieli z danej placówki. 

 

Przejdź do listy tematów

 

Ważne: Warsztaty mogą być przygotowane na inny wskazany temat. W tej kwestii prosimy o kontakt z koordynatorem.

 

Wszystkie warsztaty dla nauczycieli kończą się imiennym certyfikatem uczestnictwa!

Czytaj więcej