Stowarzyszenie Strefa Mediacji oraz kierunek Pedagogika w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy zapraszają na inaugurację obchodów XIV Światowych Dni Bajki. Odbędą się one po raz trzeci w naszym województwie tym razem w wersji online!

Celem obchodów Światowych Dni Bajki jest rozbudzenie zainteresowania literaturą, rozwijanie i kultywowanie uniwersalnych wartości, integracja społeczności lokalnej, dobra zabawa oraz promocja zarówno województwa kujawsko – pomorskiego, jak i miast z regionu. Z uwagi na to, że nie możemy spotkać się razem zapraszamy do  bajkowego korowodu w sieci. 

 

Jak wziąć udział w korowodzie?

Przygotujcie razem z dzieckiem lub dziećmi strój ulubionej postaci z bajek, przebierzcie się i zróbcie zdjęcie. Koniecznie zapoznajcie się z REGULAMINEM,
a następnie prześlijcie Wasze bajkowe wizerunki za pomocą FORMULARZA 

 

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do zabawy studentów wszystkich kierunków naszej Uczelni, a także nauczycieli przedszkoli i szkół oraz maturzystów i rodziców z dziećmi. Na zdjęcia czekamy do 30 czerwca!

Z przesłanych zdjęć zrobimy pociąg bajkowych postaci, który przeniesie nas w zaczarowany świat bajek i baśni. Korowód zostanie upowszechniony w naszych social mediach. 

Organizatorzy
Stowarzyszenie Strefa Mediacji i Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu kierunek Pedagogika

 

Irena Paczkowska                               

Stowarzyszenie Strefa Mediacji         

irena.paczkowska@wsb.torun.pl                

            

Katarzyna Wiśniewska-Borysiak      

Menedżer Kierunku Pedagogika  w Wyższej Szkole Bankowej

katarzyna.wisniewska@wsb.torun.pl

                                                                                                                                    

                                                        

Czytaj więcej