Czego nauczysz się wybierając tę specjalność?

 • Planowania produkcji i zasobów niezbędnych do jej wytworzenia.
 • Raportowania i analizy wydajności produkcji.
 • Wykorzystania nowoczesnych technik zarządzania produkcją.
 • Zarządzania jakością w procesie produkcyjnym.
 • Zarządzania zespołem produkcyjnym.
 • Zarządzania projektami w obszarze produkcji.
 • Wykorzystania systemów informatycznych wspomagających zarządzanie produkcją.

 

Dwie dziewczyny przeglądające książkę.

Praca dla Ciebie

 • Kierownik produkcji
 • Analityk ds. doskonalenia procesu produkcyjnego
 • Manager produkcji
   

Opinie studentów

W WSB (obecnie Uniwersytecie WSB Merito) poznałam wiele ciekawych osób zarówno studentów jak i wykładowców. Podczas przerw rozmawialiśmy o życiu prywatnym jak i zawodowym. Wiele przyjaźni trwa już kilka lat. W czasie studiów, najbardziej podobały mi się warsztaty praktyczne, gdyż wiele kwestii przydało mi się w różnych sytuacjach w pracy.

Michaela Malek

absolwentka WSB (obecnie Uniwersytetu WSB Merito)

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

RPA to klasa oprogramowania do automatyzacji procesów biznesowych (Business Process Automation). Zakłada stosowanie dedykowanego oprogramowania (robota software'owego) do obsługi powtarzalnych, wieloseryjnych działań w przedsiębiorstwach. W ramach specjalności masz możliwość zdobycia certyfikatu trenera robotów software’owych Wizlink® Bot Diploma.

Studenci z laptopem i kawą.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 26 czerwca
czesne już od
380 zł
346 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26 czerwca zyskujesz:

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 346 zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej.

 • Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

Program studiów

Do zadań kierownika produkcji należą: efektywne prowadzenie strategii realizacji planów produkcyjnych, zarządzanie dużymi zespołami pracowników, współpraca z innymi specjalistami w dziale oraz innych działach współpracujących, projektowanie rozwiązań podnoszących efektywność procesów produkcyjnych, praca z celem, oceny i dbanie o rozwój pracowników, zapewnienie najwyższych standardów jakości a także nadzór oraz monitorowanie procesu optymalizacji produkcji.
 

Zobacz program studiów

Wykładowcy

Dr Agnieszka Gawlik
dr inż. Paula Pypłacz
dr inż. Janusz Sasak
Natalia Kotas-Rippel

Psycholog biznesu, trener, rekruter, coach, doradca zawodowy,  posiada prawie 20 letnie doświadczenie w obszarze HR. Konsultant m.in. PARP, WYG International. Certyfikowany doradca m.in. ExtendedDISC, People Keys, FSA i MTQ48. 

dr Bogdan Tomaszek

Doktor nauk technicznych, doradca KSU PARP w zakresie innowacji, egzamin państwowy dla kandydatów i członków Rad Nadzorczych  spółek Skarby Państwa, 32 lata pracy w instytucie naukowo-badawczym na różnych stanowiskach w tym 8 lat pełnił funkcję sekretarza naukowego w  instytucie,...

dr Agnieszka Gawlik

Menedżer Kierunku Zarządzanie. Prodziekan ds. dydaktyki i jakości kształcenia. Posiada doświadczenie praktyczne jako ekspert, audytor i konsultant: specjalizuje się w planowaniu przedsięwzięć gospodarczych, analizie i ocenie ich rentowności, finansowych aspektach działalności...

dr inż. Paula Pypłacz

Menedżer kierunku inżynieria zarządzania w Uniwersytecie WSB Merito Opole. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu.  Konsultant, a także certyfikowany wykładowca w zakresie zarządzania procesami biznesowymi - Business Process Management with ADONIS Practitioner.  Posiada...

dr inż. Janusz Sasak

Adiunkt, doktor nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania, założyciel i dyrektor ds. doradztwa i szkoleń w firmie SMCG sp. z o. o. Certyfikowany Wykładowca w zakresie zarządzania procesami biznesowymi w środowisku ADONIS. Specjalizuje się w zarządzaniu procesowym, informatycznych...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

ul. Augustyna Kośnego 72
45-372 Opole

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00 - 17:00
 • so: 10:00 - 14:00
Pobierz stronę do PDF