Czego się nauczysz wybierając tę specjalność?

 • Dowiesz się jak wykorzystać swoją autentyczność i indywidualność do budowania silnego i rozpoznawalnego wizerunku osobistego i nauczysz się jak budować atrakcyjny wizerunek pracodawcy i przyciągać najlepszych pracowników do swojej organizacji.
 • Poznasz aspekty komunikacji wizerunkowej, zintegrowanej z nowoczesnymi technologiami. 
 • Nauczysz się jak projektować spójne i rozpoznawalne systemy identyfikacji wizualnej dla firm i organizacji.
 • Dowiesz się jakie są najnowsze trendy i narzędzia w dziedzinie marketingu politycznego i jak wykorzystaj je w kampanii wyborczej.
 • Zdobędziesz wiedzę na temat Place Brandingu i opanujesz sztukę Employer Brandingu, Personal Brandingu, dzięki czemu staniesz się rozpoznawalnym i autentycznym liderem w dynamicznie zmieniającym się świecie.

 

Dziewczyna korzystająca z tabletu.

Praca dla Ciebie

 • Specjalista ds. PR, kierownik projektu, analityk wizerunkowy, kierownik ds. mediów społecznościowych, strateg komunikacyjny
 • Specjalista ds. marketingu, kierownik ds. marketingu, kierownik marki, kierownik ds. komunikacji marketingowej
 • Specjalista ds. employer brandingu, kierownik ds. employer brandingu
 • Specjalista ds. CSR, kierownik ds. CSR
 • W branży reklamowej, tworząc kampanie wizerunkowe marki
 • W mediach cyfrowych, tworząc i zarządzając treścią dla witryn internetowych, mediów społecznościowych i innych platform cyfrowych

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
340 zł
273 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz:

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 273 zł.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.

 

Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

Program studiów

Program kształcenia na kierunku media i komunikacja w biznesie został skonstruowany zgodnie z obowiązującymi przepisami i rozporządzeniami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, posiada charakter interdyscyplinarny, czyli odnosi się do kilku dyscyplin naukowych: nauk o komunikacji społecznej i mediów, nauk prawnych oraz nauk o zarządzaniu i jakości. Program kształcenia został opracowany w oparciu o międzynarodowe doświadczenia, wyniki badań oraz szereg warsztatów, w których uczestniczyli wykładowcy kierunku.

Zobacz program studiów

Wykładowcy

na zdjęciu wykładowczyni
Na zdjęciu dr Szuba - mężczyzna w średnim wieku z okularami na nosie.
zdjecie
gs
na zdjęciu wykładowczyni
dr Sandra Murzicz

Doktor nauk o polityce – międzynarodowe stosunki kulturalne, prezeska Fundacji Opolskie Dziouchy i szefowa firmy. Przez wiele lat pracowała w Samorządzie Województwa Opolskiego, najpierw jako specjalista ds. kontaktów międzynarodowych, a następnie w Biurze Sejmiku Województwa...

dr Przemysław Szuba

 

Ekspert Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, kierownik działu badań i analiz strategicznych agencji Exacto (Rzeszów), konsultant SAPR.

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach (Uniwersytet Warszawski, 2022). Ukończył studia...

dr Anna Karwacka

Doktor nauk społecznych w zakresie nauk o komunikacji społecznej i mediach, absolwentka filologii romańskiej i filologii angielskiej.
Adiunkt i Menedżer kierunku Media i Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie WSB Merito Opole. Ekspert ds. mediów, marketingu i komunikacji z 20-letnim...

Małgorzata Sacała

Trener głosu, wokalistka, YouTuberka, przedsiębiorca, wolontariuszka. W niecałe dwa lata zbudowała na YouTube opinię eksperta w dziedzinie techniki śpiewu (ponad 100 tys. subskrypcji), została doceniona przez wielu popularnych polskich artystów za jej rzeczowe analizy oraz stworzyła...

Marta Wolna

Magister sztuki, ukończyła Edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych w Instytucie Sztuki w Opolu (na kierunku Projektowanie graficzne i nowe media). 

Zajmuję się komunikacją wizualną. Na co dzień pracuję w agencji marketingowej w Opolu.

Graficznie i merytorycznie wspiera...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF dziedzicz z produktu