Co zyskujesz studiując Zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito?

sposób realizacji studiów

 

Studia na tym kierunku możesz realizować w sposób:

 • tradycyjny - zajęcia na studiach tradycyjnych zrealizujesz spotykając się z wykładowcami i pozostałymi uczestnikami z grupy w salach wykładowych,
 • hybrydowy (wybrane specjalności) -  jest to połączenie zajęć online wraz z uczestnictwem w zajęciach na terenie uczelni. Kształcenie odbywa się poprzez internetowe platformy edukacyjne oraz w formie tradycyjnych zajęć w salach wykładowych. W celu wyboru tej formuły studiów podczas zapisu online na studia, wybierz formę studiów - niestacjonarną lub stacjonarną, a następnie w sposobie realizacji studiów - hybrydowy.
LIC studenci

Weźmiesz udział w studiach posiadających unikalną perspektywę interdyscyplinarną, umożliwiając Ci zrozumienie różnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw. Kombinacja wiedzy z obszarów takich jak ekonomia, psychologia organizacyjna i finanse pozwolą lepiej zrozumieć skomplikowane wyzwania biznesowe, a wszystko to w oparciu o korzystanie z pracowni komputerowych, laboratoriów sensorycznych czy sal przeznaczonych do korzystania z AR (rozszerzonej rzeczywistości) oraz VR (wirtualnej rzeczywistości).

LIC studentka

Będziesz mieć możliwość doskonalenia umiejętności przywódczych, ucząc się skutecznego zarządzania zespołami. Zdobędziesz umiejętności motywowania, delegowania zadań i podejmowania decyzji, co stanowi kluczowy element sukcesu w różnorodnych środowiskach zawodowych.

Rozwiniesz umiejętność analitycznego myślenia, co pozwoli Ci skutecznie identyfikować, analizować i rozwiązywać problemy biznesowe. To umiejętność ceniona przez pracodawców we wszystkich branżach.

LIC studenci rozmawiają

Będziesz doskonalić umiejętności komunikacji interpersonalnej i negocjacyjnej - dzięki temu nabędziesz umiejętność skutecznego przekazywania informacji, budowania relacji oraz negocjacji, co jest niezbędne w dynamicznym środowisku pracy.
Poprzez położony nacisk na globalne aspekty biznesu, nauczysz się, jak radzić sobie z wyzwaniami związanymi z międzynarodowym otoczeniem gospodarczym. Zdobędziesz umiejętność funkcjonowania w globalnej rzeczywistości, co zwiększy twoją atrakcyjność na rynku pracy.
 

LIC grupa studentów

Praktyki zawodowe wchodzące w zakres programu studiów umożliwią Ci zdobycie praktycznego doświadczenia w realnym środowisku biznesowym. Umiejętność ta da Ci dodatkową przewagę na rynku pracy i pozwoli zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

naukę wspieramy technologia 11

Poznasz branżę deweloperską i nauczysz się analizować rynek nieruchomości. Nauczysz się projektować kampanie reklamowe i wdrażać strategie marketingowe. Poszerzysz wiedzę o zarządzanie w warunkach różnic kulturowych. Dowiesz się, jak wykorzystać różne narzędzia wspierające komunikację w biznesie, a także czym jest usprawnianie planowania, realizacji i rozliczania efektów prowadzonych projektów.

 

Kierunek zarządzanie objęty jest międzynarodową akredytacją IACBE.

Korzyści

Hantel
program studiów nastawiony na praktykę
Uścisk dłoni
współpracujemy z uznanymi firmami
Tryby
interdyscyplinarny charakter studiów

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
430 zł
363 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz:

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

Czesne już od 363 zł 430 zł miesięcznie! 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 363 zł/mies.

 • Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

Kierunek zarządzanie to nie tylko nauka o biznesie - to praktyczne narzędzia, które kształtują przyszłych liderów. Program studiów skoncentrowany jest na interdyscyplinarności, co rozwija wszechstronne umiejętności menedżerskie. Unikalne podejście do negocjacji, globalne perspektywy biznesu i praktyki zawodowe sprawiają, że nasi studenci wyróżniają się na rynku pracy. To dynamiczne podejście do zarządzania, które stale ewoluuje, przygotowując absolwentów do wyzwań dzisiejszego biznesowego świata.

Alicja Dettlaff

menedżerka kierunku zarządzanie

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Zarządzania zespołem i skutecznej komunikacji menedżerskiej.
LIC studenci
Organizacji i zarządzania czasem pracy.
Rozwiązywania konkretnych problemów biznesowych.
Tworzenia i realizacji biznesplanu.
SP_GDY

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Gospodarowanie nieruchomościami
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe
od 483 zł 550 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 483 zł
Marketing i social media
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe
od 483 zł 550 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 483 zł
Sztuczna inteligencja w biznesie
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe
od 483 zł 550 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 483 zł
Zarządzanie przedsiębiorstwem
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe
od 483 zł 550 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 483 zł
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe
od 483 zł 550 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 483 zł

Program studiów

 • Ekonomia,
 • Warsztaty komunikacji i prezentacji,
 • Podstawy finansów,
 • Podstawy zarządzania,
 • Podstawy prawa
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Alicja Dettlaff
Marek Szymański
prof. Monika Kreft
Alicja Dettlaff

Menedżer kierunku zarządzanie

Konsultantka HR, certyfikowana facylitatorka, doradczyni zawodowa, trenerka, rekruterka, ekspertka medialna. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii. Jej doświadczenie koncentruje się wokół aspektów rozwoju i zarządzania...

dr Marek Szymański

Doktor nauk ekonomicznych, wykładowca na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku. Współautor książki „Obrona przed wrogim przejęciem. Jak ochronić swój biznes” i licznych artykułów tematycznie związanych z wrogimi przejęciami. Autor programów szkoleniowych, analiz i opracowań...

Dr hab. prof. nadzw. Monika Boguszewicz-Kreft

Jest doświadczonym wykładowcą akademickim. Przez wiele lat pracowała na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie uzyskała stopnień naukowy doktora habilitowanego i zajmowała stanowisko profesora nadzwyczajnego. Na Uniwersytecie WSB Merito pracuje od roku 2011 pełniąc funkcje Pełnomocnika Rektora...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Uwaga! Biuro Rekrutacji pracuje w lipcu w wybrane soboty tj. 13 i 27.07

Parter - pokój 1
ul. Śląska 35/37
81-310 Gdynia

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00 - 16:00
 • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF