W WSB działa Centrum Języków Obcych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i przeznaczone dla przedstawicieli różnych zawodów. Uczymy języka ogólnego i biznesowego, prowadzimy kursy specjalistyczne koncentrujące się na słownictwie i umiejętnościach językowych związanych z działalnością konkretnej firmy, specyfiką stanowiska pracy czy branży. Przygotowujemy również do egzaminów na certyfikaty.

 

Uczymy 7 języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, szwedzkiego, norweskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Starannie dobieramy kadrę dydaktyczną pod kątem kwalifikacji. Na zajęciach spotkasz lektorów, którzy ukończyli studia filologiczne i mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka. A najważniejsze jest to, że lubią uczyć i zależy im na Twoim sukcesie. Pamiętaj, że nasi lektorzy są od lat związani z WSB, a to gwarantuje ich świetne merytoryczne przygotowanie do prowadzenia kursów w dziedzinach powiązanych z biznesem.

W nauczaniu wykorzystujemy formułę blended-learning, czyli połączenie tradycyjnych zajęć i aktywności online. Jako uczestnik kursu masz dostęp do platformy e-learningowej, na której możesz ćwiczyć umiejętności językowe w dowolnej chwili i dowolnym miejscu. Uczysz się, rozwiązując quizy, grając w gry, oglądając filmy. 

Dyplom
Certyfikat LCCI

Przygotujemy Cię również do egzaminów LCCI, certyfikatu biznesowego Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej LCCI na wszystkich stopniach zaawansowania językowego.