Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Poleć znajomemu studia na Uniwersytecie WSB Merito Bydgoszcz, zyskaj 10% zniżki w czesnym. Szczegóły, BON do pobrania:

 

BON

hybryda

Wielu pracodawców, ale też osoby świadomie budujące swoją karierę, doskonale rozumieją, że brak rozwoju oznacza cofanie się. Coach to osoba, która dysponuje szeregiem profesjonalnych narzędzi, rzetelną wiedzą, a dzięki wyćwiczonym umiejętnościom potrafi zwiększyć efektywność działania, uczyć planowania, technik automotywacyjnych i motywacyjnych nie tylko w miejscu pracy, ale i w życiu prywatnym. Wie też, jak dzielić się tymi umiejętnościami z podwładnymi i pozytywnie wpływać na rozwój pojedynczych pracowników, ale i całej organizacji. 

Innowacyjne zarządzanie produktem

Studia na kierunku „Coaching” na Uniwersytecie WSB Merito rzetelnie przygotowują do wykonywania tego trudnego zawodu, a przeznaczone są dla osób, które odnalazły w sobie siłę do pozytywnego wpływania na rozwój samego siebie i swoich współpracowników. Słuchaczy wyposażają w niezbędną wiedzę i narzędzia, dzięki którym będą skutecznie prowadzić sesje coachingowe z klientami indywidualnymi, grupami czy na forum, a dzięki temu rozwijać organizacje i całe środowiska zawodowe. 

sp_sesjalato_36

Coaching to studia, które przygotują Cię do nowego, coraz intensywniej poszukiwanego na rynku, zawodu. Otrzymasz skuteczne narzędzie wspierania innych w ich rozwoju i osiąganiu przez nich wymarzonych celów. Program studiów daje Ci możliwość sukcesywnego nabywania nowych umiejętności coachingowych oraz ich dokładnego przećwiczenia m.in. w formie samodzielnie prowadzonych sesji. 

Akademia menedżera sprzedaży

Studia prowadzone są w 90% w formie interaktywnej (ćwiczenia, studia przypadków, analizy, obserwacje, prowadzenie procesu coachingu w trakcie całego okresu studiów). Zajęcia poprowadzą doświadczeni coachowie i trenerzy (certyfikowani coachowie, trenerzy, superwizorzy ICF). Nadzór merytoryczny nad kierunkiem obejmuje dr Joanna Rajang, jeden z kilku coachów w Polsce z najwyższym poziomem międzynarodowej akredytacji: Master Certified Coach.

First Time Leader

Jesteś zainteresowany/zainteresowana dofinansowaniem do studiów podyplomowych?

 

Sprawdź dofinansowania dla klienta indywidualnego:

Więcej informacji dla klienta indywidualnego

 

Sprawdź dofinansowanie dla firm:

Więcej informacji dla firm

byd zniżki.jpg

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
 

Zostaw kontakt

skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

 • W trakcie studiów zdobędziesz praktyczne umiejętności z zakresu prowadzenia procesów coachingu zarówno w biznesie, jak i lifecoachingu. 
 • Wyposażysz się w różnorodne narzędzia, dzięki którym prowadzone przez Ciebie procesy coachingowe będą efektywne dla klientów, a Tobie dadzą poczucie komfortu pracy. 
 • Przejdziesz własny proces coachingowy, a dzięki temu oprócz zdobycia zawodu coacha, w ciągu roku osiągniesz inne życiowe cele. 
 • Będziesz mógł skorzystać z superwizji doświadczonych coachów. 
 • Zdobędziesz kompetencje coacha, zgodne ze standardami, kodeksem etycznym oraz największej na świecie organizacji zrzeszającej coachów: International Coaching Federation.
 • Dzięki jednemu z modułów zrealizowanych w trakcie studiów będziesz miał już zaliczonych 16 z 60 wymaganych godzin do zdobycia przez Ciebie uznawanego na całym świecie międzynarodowego certyfikatu ICF. Pozostałe wymagane do międzynarodowej akredytacji godziny  będziesz mógł zrealizować w ramach  prowadzonej przez naszego partnera- firmę Personel System, Akademii Professional Coaching akredytowaną przez ICF Global. Specjalna zniżka dla naszych absolwentów.

Dla kogo?

 • Studia na kierunku Coaching na Uniwersytecie WSB Merito kierowane są do wszystkich osób, które zajmują się rozwojem kadr, menedżerów zarządzających ludźmi, HR menedżerów, trenerów, doradców czy mentorów.
 • Studia te są idealnym wyborem dla osób, które są gotowe doświadczyć coachingu zarówno w roli coacha, jak i coachee (klienta).

Dodatkowe warunki przyjęcia na studia:

 • Z uwagi na specyfikę kierunku studia kierowane są do osób, które mają predyspozycje interpersonalne do pracy z innymi ludźmi.
 • Warunkiem przyjęcia na studia jest pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej oraz zgoda na realizowanie studiów zgodnie z zasadami coachingu i kodeksem etycznym pracy coacha International Coach Federation.

Dodatkowe warunki przyjęcia na studia:

 • Z uwagi na specyfikę kierunku studia kierowane są do osób, które mają predyspozycje interpersonalne do pracy z innymi ludźmi.  
 • Warunkiem przyjęcia na studia jest pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej oraz zgoda na realizowanie studiów zgodnie z zasadami coachingu i kodeksem etycznym pracy coacha International Coach Federation.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
271 zł
254 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 800 zł, dzięki: 

 • 400 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1000 zł: 

 • 600 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 237 zł/mies. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Coaching.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

joanna rajang.png
Jacek Cymerman
Joanna Matuszewicz-Pawłowska
dr Joanna Rajang

Od ponad 25 lat jest związana z biznesem. Współpracuje z polskimi i międzynarodowym firmami, wykorzystując psychologię na rzecz wzrostu efektywności i satysfakcji z pracy pracowników. Doktor psychologii i trener biznesu. Master Certificate Coach. Przede wszystkim...

Jacek Cymerman

Doświadczenie biznesowe zdobywa, projektując i prowadząc szkolenia od 2002 roku. Praktykę biznesową nabył w takich firmach jak Orange Polska S.A., Burger King Poland S.A. oraz prowadząc własną działalność szkoleniowo – doradczą. W Orange Polska S.A. do 2013 r. pełnił funkcję...

Joanna Matuszewicz-Pawłowska

Trener biznesu, coach, rysowniczka biznesowa w Personel System.

Od 10  lat współpracuje ze średnią kadrą zarządzającą i realizuje złożone projekty szkoleniowo-coachingowe dla menedżerów różnych firm i organizacji. Jest trenerem kadry menadżerskiej kilku wiodących firm na rynku...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr A001
Budynek A, pokój nr A001
ul. Fordońska 74 85-719 Bydgoszcz
85-719 Bydgoszcz

E-mail:
Telefon:
Infolinia: 52 521 90 08
Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr: 08:00 - 16:00
 • cz: 10:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
 • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF