Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej.
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

hybrydowy system realizacji zajęć

Wielu pracodawców, ale też osoby świadomie budujące swoją karierę, doskonale rozumieją, że brak rozwoju oznacza cofanie się. Coach to osoba, która dysponuje szeregiem profesjonalnych narzędzi, rzetelną wiedzą, a dzięki wyćwiczonym umiejętnościom potrafi zwiększyć efektywność działania, uczyć planowania, technik automotywacyjnych i motywacyjnych nie tylko w miejscu pracy, ale i w życiu prywatnym. Wie też, jak dzielić się tymi umiejętnościami z podwładnymi i pozytywnie wpływać na rozwój pojedynczych pracowników, ale i całej organizacji. 

sp_sesjalato_30

Studia na kierunku „Coaching” na Uniwersytecie WSB Merito rzetelnie przygotowują do wykonywania tego trudnego zawodu, a przeznaczone są dla osób, które  odnalazły w sobie siłę do pozytywnego wpływania na rozwój samego siebie i swoich współpracowników. Słuchaczy wyposażają w niezbędną wiedzę i narzędzia, dzięki którym będą skutecznie prowadzić sesje coachingowe z klientami indywidualnymi, grupami czy na forum, a dzięki temu rozwijać organizacje i całe środowiska zawodowe. 

sp_sesjalato_36

Jeden z modułów zrealizowanych w ciągu studiów zalicza się do 16 z 60 wymaganych godzin do zdobycia uznawanego na całym świecie międzynarodowego certyfikatu International Coaching Federation. Pozostałe wymagane do międzynarodowej akredytacji godziny można zrealizować w ramach  prowadzonej przez naszego partnera – firmę Personel System, Akademii Professional Coaching, która posiada aprobatę ICF Global.  

ACSTH

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
 

Zostaw kontakt

skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

 • W trakcie studiów zdobędziesz praktyczne umiejętności z zakresu prowadzenia procesów coachingu zarówno w biznesie, jak i lifecoachingu. 
 • Wyposażysz się w różnorodne narzędzia, dzięki którym prowadzone przez Ciebie procesy coachingowe będą efektywne dla klientów, a Tobie dadzą poczucie komfortu pracy. 
 • Przejdziesz własny proces coachingowy, a dzięki temu oprócz zdobycia zawodu coacha, w ciągu roku osiągniesz inne życiowe cele. 
 • Przygotujesz się do indywidualnej akredytacji międzynarodowej w International Coach Federation. 
 • Będziesz mógł skorzystać z superwizji doświadczonych coachów. 
 • Dzięki jednemu z modułów zrealizowanych w trakcie studiów będziesz miał już zaliczonych 16 z 60 wymaganych godzin do zdobycia przez Ciebie uznawanego na całym świecie międzynarodowego certyfikatu ICF. Specjalna zniżka dla naszych absolwentów. 
 • Studia coachingu wyposażają Cię w narzędzia i umiejętności do wykorzystania zarówno w pracy coachingowej z podległymi pracownikami, jak i w pracy coacha zewnętrznego – prowadzącego coaching dla osób z innych organizacji oraz dla osób, które poszukują dla siebie coacha. 
 • Program studiów daje Ci możliwość sukcesywnego nabywania nowych umiejętności coachingowych oraz ich dokładnego przećwiczenia m.in. w formie samodzielnie prowadzonych sesji.  
 • Studia prowadzone są w 90% w formie interaktywnej (ćwiczenia, studia przypadków, analizy, obserwacje, prowadzenie procesu coachingu w trakcie całego okresu studiów). 

Dla kogo?

 • Studia na kierunku coaching w WSB na Uniwersytecie WSB Merito Bydgoszcz kierowane są do wszystkich osób, które zajmują się rozwojem kadr, menedżerów zarządzających ludźmi, HR menedżerów, trenerów, doradców czy mentorów. 
 • Studia te kierujemy do osób, które są gotowe doświadczyć coachingu zarówno w roli coacha, jak i coachee (klienta). 

 

Dodatkowe warunki przyjęcia na studia:

 • Z uwagi na specyfikę kierunku studia kierowane są do osób, które mają predyspozycje interpersonalne do pracy z innymi ludźmi.  
 • Warunkiem przyjęcia na studia jest pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej oraz zgoda na realizowanie studiów zgodnie z zasadami coachingu i kodeksem etycznym pracy coacha International Coach Federation.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Coaching.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

joanna rajang.png
Jolanta Serocka
dr Joanna Rajang

Dyrektor zarządzający w firmie Personel System. Certyfikowany Coach ICC, certyfikowany Biznes Coach ICC (numer licencji 198), Konsultant i Trener biznesu od 16 lat. Practitioner in the Art of Neuro-Linguistic Programming, Doktor psychologii. Współpracuje z małymi, średnimi i dużymi...

Jolanta Serocka

Akredytowany coach ACC ICF, trener biznesu oraz kompetencji edukacyjnych, edukator, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy. Wykorzystuje 20-letnie doświadczenie pracy z ludźmi, aby uczyć konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego. Jako autorka cyklicznych projektów,...

Joanna Matuszewicz - Pawłowska

Trener Biznesu / coach/ Rysowniczka biznesowa w Personel System


Od 10  lat współpracuje z średnia kardą zarządzającą i realizuje złożone projekty szkoleniowo- coachingowe dla menedżerów różnych firm i organizacji. Jest trenerem kadry menadżerskiej kilku wiodących firm na...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr A001
Budynek A, pokój nr A001
ul. Fordońska 74 85-719 Bydgoszcz
85-719 Bydgoszcz

E-mail: malgorzata.ujazdowska@bydgoszcz.merito.pl; studia MBA: katarzyna.lis@bydgoszcz.merito.pl
Tel.: +48 539 149 839 52 58 29 100 studia MBA: +48 787 638 120
Infolinia: 52 521 90 08

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 10:00-17:00
 • śr: 08:00-16:00
 • cz: 10:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
 • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF