Zostań studentem WSB Merito!

Studentem studiów jednolitych magisterskich w WSB Merito możesz zostać po ukończeniu szkoły średniej, zdaniu matury i odebraniu świadectwa dojrzałości. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów i spełnienie wymogów wynikających z zasad rekrutacji.

Zasady rekrutacji 2022_sum

Sprawdź nową możliwość przejścia procesu rekrutacji z Kontem Kandydata. Zaprojektowaliśmy je tak, by maksymalnie ułatwić Ci zostanie studentem WSB Merito.  

 

Co zyskujesz, zakładając konto: 

  • proces rekrutacji przejdziesz online 

  • dołączysz dokumenty, podpiszesz umowę i dokonasz płatności rekrutacyjnych z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu 

  • sprawdzisz status swoich rekrutacji i dokumentów oraz historię zapisów 

  • w każdej chwili dokończysz przerwany proces uzupełniania formularza rekrutacyjnego.  

Pamiętaj, aby dostarczyć nam osobiście oryginał świadectwa dojrzałości lub inne wymagane dokumenty.  

 

Rekrutacja z Kontem Kandydata

KROK 1.

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i wybierz opcję “Załóż konto” w prawym, górnym rogu. 

KROK 2.

Załóż Konto Kandydata i przejdź proces rekrutacji na wybrany przez Ciebie kierunek studiów. Znajdziesz tu również listę wszystkich dokumentów, które trzeba dostarczyć, by spełnić wymogi rekrutacyjne i zostać studentem WSB Merito.

Jeżeli jesteś naszym studentem lub absolwentem, możesz pominąć proces zakładania konta i od razu zalogować się do niego loginem i hasłem, którego używasz w Extranecie. Część pól formularza zostanie uzupełniona automatycznie wcześniej przekazanymi nam danymi.

 

KROK 3.

Po założeniu konta i wypełnieniu formularza rekrutacyjnego masz 7 dni na skompletowanie, dołączenie i podpisanie niezbędnych dokumentów. Tylko dzięki Kontu Kandydata możesz to wszystko zrobić bez wychodzenia z domu, online, szybko i wygodnie!

Krok 4.

Bądź spokojny, w razie pytań, pracownicy Biura Rekrutacji pomogą Ci i przekażą wszelkie niezbędne informacje. Cały czas jesteśmy z Tobą w kontakcie telefonicznym i e-mailowym!

Krok 5.

To już! Jesteś studentem WSB Merito!

Teraz możesz:

  • przeczytać w „Strefie studenta” o tym, co i gdzie załatwisz jako student, a także o organizacjach, do których możesz dołączyć.

Przed rozpoczęciem zajęć dostaniesz od nas dane do logowania się do Extranetu i będziesz mógł:

  • sprawdzić harmonogram pierwszego zjazdu
  • dowiedzieć się o innych ważnych sprawach związanych ze studiami.

 

Rekrutacja bez zakładania konta

Krok 1.

Wybierz kierunek studiów odpowiedni dla siebie, przejdź do zapisów online i rozpocznij wypełnianie formularza rekrutacyjnego. 

Krok 2.

Po wypełnieniu formularza i zakończeniu rejestracji wyślemy na Twój adres e-mail automatycznie wygenerowane i wypełnione dokumenty.  

Spokojnie, poprowadzimy Cię przez proces zapisu oraz przypomnimy  o wszystkich wymaganych dokumentach, które musisz jeszcze zgromadzić.

 

Krok 3.

W ciągu 7 dni od daty zapisu na studia dostarcz do nas komplet dokumentów wraz z podpisaną i zaparafowaną na każdej stronie umową. Aby proces rekrutacji na studia nie sprawił Ci kłopotu, możesz to zrobić na kilka sposobów: 

 

Krok 4.

Bądź spokojny, w razie pytań, pracownicy Biura Rekrutacji pomogą Ci i przekażą wszelkie niezbędne informacje. Cały czas jesteśmy z Tobą w kontakcie telefonicznym i e-mailowym!

Krok 5.

To już! Jesteś studentem WSB Merito!

Teraz możesz:

  • przeczytać w Strefie studenta o tym, co i gdzie załatwisz jako student, a także o organizacjach studenckich, do których możesz dołączyć.   

 

Przed rozpoczęciem roku akademickiego dostaniesz od nas dane do logowania się do Extranetu i będziesz mógł:

  • sprawdzić harmonogram pierwszego zjazdu
  • dowiedzieć się, kiedy odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego.  

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

nie zapomnij pobrać biletu w systemie kolejkowym

Infolinia rekrutacyjna: jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00

Tel.: 22 256 23 04

E-mail: rekrutacja@warszawa.merito.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 11:00-18:00
wtorek: 08:00-16:00
środa: 08:00-16:00
czwartek: 08:00-16:00
piątek: 08:00-16:00