Co zyskujesz, studiując psychologię w biznesie na Uniwersytecie WSB Merito?

 • Specjalizacje dostarczają studentom kompleksowego zestawu umiejętności niezbędnych do skutecznego działania w różnych obszarach biznesowych. 
 • Kierunek Psychologia w biznesie umożliwia studentom połączenie wiedzy z zakresu psychologii z praktycznymi umiejętnościami biznesowymi, co pozwala na lepsze zrozumienie ludzkich zachowań i motywacji w kontekście środowiska biznesowego. 
 • Umiejętności w zakresie negocjacji, mediacji, coachingu, mentorstwa oraz psychologii zarządzania są coraz bardziej poszukiwane przez pracodawców, co daje studentom przewagę konkurencyjną na rynku pracy. 
 • Program studiów skupia się na praktycznych aspektach nauki, zapewniając studentom możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez projekty, staże, warsztaty oraz studia przypadków biznesowych.
 • Kierunek psychologia w biznesie z specjalizacjami umożliwia studentom zdobycie wiedzy z różnych dziedzin, takich jak psychologia, zarządzanie, negocjacje i mediacje, co pozwala na rozwój umiejętności miękkich i twardych niezbędnych do skutecznego działania w biznesie. 
 • W ramach kierunku psychologia w biznesie, studenci mogą liczyć na wsparcie ze strony kadry akademickiej oraz możliwość indywidualnego rozwoju, co sprzyja rozwijaniu własnych zainteresowań i umiejętności. 
 • Uczelnia często organizuje spotkania biznesowe, konferencje oraz targi pracy, które umożliwiają studentom nawiązanie kontaktów z pracodawcami oraz specjalistami z branży, co może przyczynić się do rozwoju kariery zawodowej.

 

Poleć znajomemu studia na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu, zyskaj 10% zniżki w czesnym. Szczegóły, BON do pobrania:

 

BON

Studia hybrydowe
 
 • Zajęcia ćwiczeniowe zrealizujesz na uczelni, a wykłady – online, na platformie MS Teams, w czasie których z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). Dodatkowo skorzystasz z materiałów zamieszczanych na platformie Moodle, w dogodnym dla Ciebie czasie (asynchronicznie).
zdalne7

 

 • Lektoraty oraz seminaria dyplomowe, które odbywają się w wybrane piątki (w godzinach popołudniowych i wieczornych), również są realizowane w formule zdalnej (online).
Krawat
będziesz mieć wykłady z doświadczonymi praktykami
Tryby
silny nacisk na wymiar praktyczny zajęć (gry symulacyjne, case studies i inne)
Uścisk dłoni
kształtuje ważne dla pracodawców kompetencje zawodowe

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
383 zł
316 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz: 

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 316 zł/mies. 

 • Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego. 

 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 283 zł/mies. 

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Zdobędziesz umiejętności w zakresie efektywnego prowadzenia negocjacji biznesowych oraz mediacji, co obejmuje zarówno techniki komunikacyjne, jak i strategie rozwiązywania konfliktów.
Będziesz się zajmować zrozumieniem zachowań ludzkich w organizacjach, motywacją, komunikacją, oraz psychologią decyzji.
Poznasz podstawowe teorie i modele psychologiczne zastosowane do kontekstu biznesowego.
Rozwiniesz umiejętności interpersonalne niezbędne do skutecznego współpracowania z innymi ludźmi w środowisku biznesowym, w tym umiejętności komunikacyjne, empatię, zdolność do rozwiązywania konfliktów oraz budowania relacji.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Coaching i mentoring w biznesie
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 358 zł 425 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 358 zł
International Business
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 358 zł 425 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 358 zł
Negocjacje i mediacje w biznesie
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 358 zł 425 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 358 zł
Psychologia menedżera
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 358 zł 425 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 358 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać. 

Zobacz program studiów

Wykładowcy

Łukowska
dr A_Matlakiewicz.jpg
dr hab. Monika Chodorek, prof. WSB

Profesor nadzwyczajny WSB, doktor hab. nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu, a także Prorektor Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu. Łączy zainteresowania zarządzaniem organizacjami z psychologią na gruncie zachowań pracowniczych i umiejętności ich kształtowania....

dr Katarzyna Łukowska

Doktor nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii. Trener biznesu wspierający liderów w rozwoju zawodowym, m.in. prowadzeniu zespołów pracujących stacjonarnie i rozproszonych i w rozwoju osobistym. Opiekun merytoryczny kierunku: Mindfulness w biznesie. Menedżer kierunku Psychologia na...

dr Alina Matlakiewicz

Wykładowca kierunku psychologia w biznesie w Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu i na Uniwersytecie WSB Merito Bydgoszcz. Psycholog ekonomiczny, ekspert brytyjskiej edukacji dorosłych oraz trener biznesu. Udziałowiec spółki zajmującej się importem i eksportem. Doświadczenie zdobywała,...

dr Dorota Ackermann-Szulgit

Neuropsycholog, psycholog społeczny, adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, współautor publikacji z zakresu neuropsychologii, neurobiologii, psychochirurgii. Obszar jej zainteresowań naukowych i badawczych to:...

dr Wojciech Ożarowski

Psycholog, adiunkt i wykładowca WSB. Wykładał także na Uniwersytecie Londyńskim. Stypendysta Uniwersytetu w Padwie. Posiada specjalizacje z psychologii:  klinicznej, osobowości i penitencjarnej. Od 1991 r. prowadzi Psychologiczny Ośrodek Diagnozy, Terapii i Rozwoju Osobowości w...

Agnieszka Abramczyk

Absolwentka zarządzania (specjalność Psychologia w zarządzaniu i Negocjacje w usługach finansowych). Ukończyła również studia podyplomowe z Negocjacji i mediacji oraz Prawa handlowego. Przedsiębiorca - właścicielka firmy „Porozumienie AB”, w ramach której prowadzi szkolenia z...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Studiuj drugi kierunek:

Chcesz zdobyć drugi zawód lub dodatkowe kompetencje potwierdzone dyplomem licencjata, inżyniera lub magistra uniwersytetu cenionego przez pracodawców? Jeśli jesteś studentem na dowolnym kierunku i roku, w dowolnej uczelni - to oferta dla Ciebie. 

Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

W lipcu, sierpniu i wrześniu zapraszamy również w soboty w godz.: 9.00-13.00

Budynek A, pokój nr 005
Młodzieżowa 31A
Budynek A, pokój nr 005
87-100 Toruń

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr-cz: 08:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
 • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF