Staże, praktyki, praca

Dzięki bliskiej współpracy z pracodawcami z regionu, studenci i absolwenci Uniwersytetu WSB Merito Toruń mają dostęp do wielu ciekawych ofert praktyk, staży i pracy stałej oraz czasowej.

Teraz wszystkie ogłoszenia są dostępne w nowym, całkowicie bezpłatnym portalu kariery - JobTeaser. Szczegółów szukaj poniżej!

 

JobTeaser – nowy sposób na znalezienie swojej ścieżki kariery

Posiadanie konta na platformie JobTeaser niesie ze sobą szereg korzyści:

 

  • Oferty. Niemal codziennie publikowane są nowe ogłoszenia dla osób z doświadczeniem i tych, którzy chcą rozpocząć karierę zawodową.
  • Profile firm. Kilkuset pracodawców zarejestrowanych w serwisie różnych branż, np. audytu, bankowości, konsultingu, informatyki, mediów oraz transportu.
  • Porady i baza wiedzy. Tu znajdziesz informacje jak szukać pracy, o cyklicznych programach stażowych oraz o praktykach. Znajdziesz tu również, wskazówki dla osób z innych krajów, trendach funkcjonujących na rynku pracy.
  • Spotkania. Możesz skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym. Dzięki nim poznasz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania dotyczące kariery oraz udogodnień wdrażanych na Uczelni.
  • Wydarzenia. Zobaczysz, jakie spotkania organizuje Uczelnia oraz korporacje na całym świecie

W 5-ciu prostych krokach założysz swój profil

Krok 1.
Wejdź na stronę www i utwórz swój profil.

Krok 2.

Następnie uzupełnij wszystkie wymagane pola.

Krok 3.

Zdefiniuj swoje kryteria poszukiwań i uzupełnij dane o sobie (wgraj zdjęcie, w krótkiej informacji wymień swoje umiejętności).

Krok 4.
Wgraj swoje CV.

Krok 5.

Uzupełnij swoje doświadczenie zawodowe lub w projektach realizowanych w czasie studiów.

 

Gotowe! Teraz możesz w pełni korzystać z możliwości jakie daje Ci JobTeaser!

 

JT

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!