27.09.2023 godzina 17:00 webinar online z Maciejem Orłosiem 
Przebranżowienie. Chwilowa moda czy nowy styl pracy? 

 

Zapisz się

 

Coraz częściej zmieniamy pracę, nie tylko stanowisko czy firmę, ale i branżę. Niekiedy decyzję podejmujemy pod wpływem tzw. impulsu i chęci zmiany, innym razem sytuacja życiowa nas do tego skłania. O tym czy przebranżowienie to chwilowa moda, czy nowy styl, opowie nasz gość Maciej Orłoś, osoba publiczna, której nikomu przedstawiać nie trzeba, ale zdecydowanie jest kilka faktów z życia znanego prezentera, o których warto wspomnieć. 

 

Maciej Orłoś, z wykształcenia aktor, autor książek dla dzieci, dziennikarz nowych mediów, influencer, laureat 4 Wiktorów i 2 Telekamer przez ponad 25 lat prowadzący Teleexpress i inne programy dla TVP, do niedawna gospodarz programów w Telewizji WP, obecnie twórca internetowy, prowadzący autorski kanał YouTube.  

Podczas webinaru 27 września, Maciej Orłoś w oparciu o własną karierę odpowie o tych i wielu innych zagadnieniach na te i wiele innych zagadnień: 

- jakie cechy osobowości i charakteru należy rozwijać w sobie? 

- czy warto korzystać ze wsparcia mentorów?  

- o łączeniu podobnych z pozoru, a jednak różnych zawodów jak aktorstwo czy dziennikarstwo i bycie „Influencerem”; 

-  jak ocenia z perspektywy czasu zmiany zawodów i czy popełnił błędy, których można było uniknąć; 

- czy należy bać się zmiany zawodu, pracy, a także czy można się do niej przygotować? 

- czy doświadczenie w wystąpieniach publicznych ocenia tak samo jak prowadzenie social mediów, czy to miejsce dla każdego? 

 

 

 

*Webinar jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy!  

Czytaj więcej