Uniwersytet WSB Merito w Toruniu i Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz zapraszają do udziału w webinarze: Jak rozmawiać z pokoleniem Z oraz Alfa?

 

Prelegentki na co dzień współpracujące z młodym pokoleniem poruszą między innymi zagadnienie: "Jak rozmawiać, by druga strona chciała słuchać, szczególnie gdy jest młodym człowiekiem z pokolenia tzw. Zetek". Coraz częściej to pytanie zadają sobie nie tylko rodzice czy nauczyciele, ale również przyszli pracodawcy młodych ludzi. Podczas webinaru prelegentki odpowiedzą na rozmaite pytania dotyczące pokolenia „Z” oraz „Alfa”.

 

Aby dokonać zapisu i bezpłatnie otrzymać dostęp do spotkania, kliknij poniższy przycisk i wypełnij formularz.

 

Chcę wziąć udział!

 

dr Joanna Nieżurawska - Zając 

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzania, dyplomowana trenerka biznesu. Specjalistka z zakresu strategicznych edukacyjnych projektów międzynarodowych.  Prezes Fundacji MIERO. Kierownik międzynarodowego projektu badawczego realizowanego przez NAWA pt: „The International Academic Partnerships Programme IAP 4 GenZ”, na lata 2019 - 2022 w partnerstwie z Masaryk University (Czechy), Porto Politechnic (Portugalia), RISEBA University (Łotwa) oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim (Polska). Współautorka modelu motywacji Generacji Z opartego na koncepcji szczęścia w pracy. Autorka 4 książek, w tym: Managing Generation Z: Motivation, Engagement and Loyalty, wydanym w prestiżowym wydawnictwie Routledge, Taylor & Francis Group.

Autorka i współautorka książek:

  • The Virus of Happines at Work: Design the engagement and motivation of young employees (Generation Z)
  • Motywowanie pracowników zróżnicowanych pokoleniowo

 

dr Katarzyna Smulska

Doktor nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Magister filologii angielskiej. Nauczycielka w szkołach ogólnokształcących na wszystkich szczeblach edukacji. W latach 2012-2022 Pełnomocnik Rektora ds. Metodyki Kształcenia w Uniwersytecie Merito WSB w Toruniu, zajmująca się wspomaganiem i koordynacją działań systemu zapewniania i doskonalenia jakości kształcenia na Uczelni oraz inicjowaniem i organizowaniem szkoleń dla nauczycieli akademickich Uniwersytetu Merito WSB rozwijających ich warsztat metodyczny. Certyfikowany tutor i szkoleniowiec z zakresu rozwiązań Design Thinking w edukacji. Zainteresowania badawcze z zakresu rozwiązań wprowadzanych w systemach edukacji służących i nakierowanych na rozwój uczącego się oraz jego otoczenie – zindywidualizowanie procesu edukacji (edukacja spersonalizowana) oraz wdrażanie nowoczesnej dydaktyki na różnych etapach edukacji z zastosowaniem szerokiego wachlarza metod dydaktycznych. Czerpanie dobrych rozwiązań ze sprzecznych ze sobą z założenia elementów gospodarczo-polityczno-społecznych w różnych systemach i poszukiwanie trzeciego paradygmatu próbującego nadać nowy, adekwatny do zapotrzebowania dzisiejszych czasów, wymiar systemu edukacji i jego powiązań ze sferami: polityki, gospodarki i społeczeństwa

 

Webinar zakończony uczestnictwem. Zaświadczenie przesyłane w formie elektronicznej. 

Czytaj więcej