Kariera 3.0 to przygotowany przez Wyższą Szkołę Bankową cykl otwartych wydarzeń, a także platforma spotkań dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje lub poznać nowe drogi rozwoju zawodowego. Wykładowcy WSB, a na co dzień praktycy swoich dziedzin w ciekawy sposób podzielą się wiedzą. W tym roku Kariera 3.0 odbędzie się w formie online.  Organizatorzy przygotowali ponad 50 BEZPŁATNYCH wydarzeń, które będą realizowane od czerwca do września. Tematyka została przygotowana zgodnie z wymaganiami rynku pracy oraz trendami dającym możliwość zatrudnienia w zupełnie nowych obszarach. Do dyspozycji osób, które zechcą dołączyć do naszej społeczności będą m.in: artykuły, wykłady, podcasty, relacje na żywo. Udział w projekcie może stać się także inspiracją do podjęcia studiów podyplomowych i zdobycia nowych umiejętności zawodowych.

 

Wypełnij formularz zapisów i dołącz do społeczności na FB, gdzie odbywają się spotkania! (po wypełnieniu formularza otrzymasz maila z linkiem)

 

Poniżej prezentujemy harmonogram wideo, który będzie aktualizowany na bieżąco. Dodatkowo w grupie będą prezentowane artykuły eksperckie naszych wykładowców. 

 

Harmonogram najbliższych wydarzeń:

 

 

 • 18.09 godz. 13.00 Jarosław Bień, video na ZOOM; 5 pomysłów na interesujące projekty działu HR;
  Opis: Celem wydarzenia jest przedstawienie najbardziej interesujących pomysłów, które dział HR w każdej organizacji powinien podejmować. Przedstawimy praktyczne rozwiązania , wskażemy jak uniknąć niepotrzebnych błędów, opiszemy jak mierzyć skuteczność projektów.
  Prowadzący: Autor kierunku studiów podyplomowych HR Rozwój. Z-ca kierownika w dziale HR, odpowiadający za obszar szkoleń i rozwoju personalnego. Wykładowca akademicki, Trener, Coach, Założyciel - HERMAN EDUCATION firmy szkoleniowej działającej od 13 lat na rynku, twórca licznych projektów rozwojowych.
 • 19.09 godz.. 18.00  Joanna Rajang; video na ZOOM; Jak kontrolować własne emocje
 • 21.09 godz.. 17.00 Marta Kaźmierczak; video na ZOOM; Komunikacja z zespołem;
  Opis: Dzięki webinarowi poznasz nie tylko proces komunikowania, ale i jego elementy składowe. Zdefiniujesz swój zespół przez pryzmat komunikacji. Dowiesz się, kto, lub co stoi za efektywnym procesem porozumiewania się? Odpowiesz na pytanie: jakim jestem rozmówcą i jakimi komunikatami posługuję się najczęściej? Przyjrzysz się w jaki sposób kształtować i tym samym rozwijać relacje występujące w zespole?
  Prowadząca: Marta Kaźmierczak - trener z ponad 14-letnim doświadczeniem, szkoleniowiec wielu branż, akredytowany coach ACC ICF, z ponad 800 godzinnym warsztatem pracy (life coaching, team coaching, business coaching, job-coaching), autorka szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, stworzonych w oparciu o indywidualne potrzeby klientów, wykładowca akademicki Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, doradca zawodowy w projektach, uczestniczy w procesach rekrutacji i selekcji pracowników,
 • 22.09 godz.. 18.30 Mariusz Grudzień; video na ZOOM: Przywództwo jest w nas - rozwój kompetencji przywódczych
 • 23.09 godz. 13.30 Jarosław Bień, LIVE FB, HR rozwój - jak tworzyć projekty rozwojowe w organizacji?
  Opis: Celem wydarzenia jest przedstawienie prostych sposobów na tworzenie projektów z zakresu HR o charakterze rozwojowym. Opowiemy, jak przekonać innych do naszego pomysłu, jak skonstruować rozwiązanie w oparciu o racjonalny budżet, jak budować wskaźniki potwierdząjace efektywność projektów rozwojowych.
  O prowadzącym: autor kierunku studiów podyplomowych HR Rozwój. Z-ca kierownika w dziale HR, odpowiadający za obszar szkoleń i rozwoju personalnego. Wykładowca akademicki, Trener, Coach, Założyciel - HERMAN EDUCATION firmy szkoleniowej działającej od 13 lat na rynku, twórca licznych projektów z zakresu grywalizacji.
 • 23.09 godz. 18.00 Sebastian Sobczyk, video na MS TEAMS; SAP – najczęściej wybierany system klasy ERP
  Opis: 
  Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek ten jest jeszcze wyższy i sięga ok. 40%. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista z obszarów: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowania, dystrybucja i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy, a także jako konsultant wdrożeniowy, architekt procesów biznesowych i wiele innych. Jest to atut, który odpowiednio wykorzystany, może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy. Plan spotkania Wprowadzenie: Co to jest system SAP ? Zaprezentowanie systemu SAP ERP w postaci praktycznego pokazu z case study z wybranej funkcjonalności na najnowszym SAP GUI 7.60 Jak zostać użytkownikiem końcowym lub konsultantem SAP ? Pytania. 
 • 28.09  godz. 17.00; Michał Dziamski; Video na ZOOM; Agile na co dzień;
  Opis: Badania 10000 projektów pokazały, ze te prowadzone przy użyciu podejścia Agile mają większa szansę zakończyć się sukcesem. Podczas spotkania uczestnicy zobaczą na czym polega podejście zwinne i które elementy można wprowadzić w swojej codziennej pracy żeby zwiększyć jej efektywność i uzyskiwaną wartość.
  Prowadzący: Technical Project Manager, trener, lider, praktyk zwinnego prowadzenia zespołów i projektów. Wykładowca WSB na kierunkach Zarządzanie Projektami i Agile - zwinne metodyki zarządzania projektami. W latach 2017 - 2020 członek Zarządu PMI Poland Chapter. Absolwent studiów podyplomowych na kierunkach Zarządzanie Projektami, Akademia Trenera Biznesu i Akademia Przywództwa. Od ponad 15 lat związany z branżą IT i wytwarzaniem oprogramowania. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z obszaru przywództwa, zarządzania projektami, Agile, Scrum i prowadzenia zespołów projektowych. Jest zwolennikiem świadomego przywództwa w którym wspólnie osiągamy założone cele. Kieruje się maksymą by być wiernym w rzeczach małych aby robić rzeczy wielkie.
 • 29.09 godz. 17.00 Wojciech Ożga; video ZOOM; Hybrydowe zarządzanie projektami - lekarstwo na chore czasy;
  Prowadzący: Właściciel firmy Ozga.pl, 30 lat doświadczenia zawodowego na różnych stanowiskach w firmach o charakterze biznesowym. Wieloletni, członek stowarzyszenia Project Management Instytut. Posiada szereg certyfikatów z zakresu zarządzania projektami. Praktyk zarządzania projektami, trener, wykładowca.
 • 30.09 godz. 18.00 Joanna Rajang; O asertywności która służy, a nie burzy relacje

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wypełnij formularz zapisów i dołącz do społeczności na FB.

Kontakt: promocja@wsb.torun.pl

Czytaj więcej