Nauczanie zdalne to wyzwanie, przed którym stanęli wszyscy nauczyciele – zarówno szkolni, jak i akademiccy. Jakie narzędzia wybrać? Jak aktywizować grupę i zachować to, co w nauczaniu stacjonarnym najważniejsze – kontakt z uczniem?

 

Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania na webinarze:

 

Jak efektywnie nauczać zdalnie?

Kiedy: 11:05,  godz. 18:00


ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Udział w webinarze jest darmowy - obowiązuje rezerwacja miejsc!

 

60 minutowy webinar ze zdalnego nauczania pozwoli dostarczyć kluczowych wskazówek jak sprawnie i z pełną satysfakcją prowadzić zajęcia on-line. 

 


Podczas webinarium omówione zostaną podstawowe zasady sprzyjające efektywnemu nauczaniu dzieci i młodzieży z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zdalne nauczenie może mieć różną formę, musi jednak uwzględniać możliwości wszystkich uczestników tego procesu, ale przede wszystkim dawać możliwość uzyskania celu nauczania. Ekspert ds. kształcenia na odległość podczas webinarium opowie o metodach aktywizacji uczniów w przestrzeni wirtualnej, komunikacji z nimi, jak również omówi możliwe zagrożenia.

 

Program webinaru:

  • Kształcenie na odległość- wady i zalety
  • Narzędzia i materiały wykorzystywane w zdalnym nauczaniu
  • Metody aktywizacji uczniów
  • Komunikacja z rodzicami i z dziećmi.
  • Zagrożenia w nauczaniu na odległość.


Ekspert ds. kształcenia na odległość. Od 10 lat związana zawodowo z obszarami zarządzania zasobami ludzkimi. Praktyk i ekspert HR, rekruter, trener, szkoleniowiec. Jej  doświadczenie koncentruje się wokół aspektów zarządzania zasobami ludzkimi – swoją pasję do pracy z ludźmi i dla ludzi realizuje już od czasu studiów, kiedy to inicjowała działania HR na uczelniach w Poznaniu, a także współpracowała z wieloma firmami z branży. Pracując w takich firmach jak IKEA , Adecco, Incredible Innovation współtworzyła korporacyjne zasady zarządzania, a także zdobywała cenną wiedzę w zakresie optymalizacji procesów wewnętrznych HR. Od początku swojej kariery zawodowej Jej „konikiem” są skuteczne procesy rekrutacyjne – znalezienie najlepszego kandydata, jak i działania employer brandingowe to sztuka, która Jej się udaje. Od 8 lat związana z trójmiejskim rynkiem pracy, gdzie  swoją praktyczną wiedzę przekazuje jako specjalista ds. rekrutacji pracowników, szkoleniowiec i doradca biznesowy ds. HR. Praca z ludźmi i dla ludzi jest jej pasją.
Prowadząca: Alicja Dettlaff 

facebooklinkedintwitterinstagramyoutube

 
Czytaj więcej