Na studiach podyplomowych pogłębiasz i aktualizujesz wiedzę z wybranej dziedziny. Uczestniczysz w grach biznesowych i warsztatach, rozwiązujesz case studies, dzięki czemu zwiększasz swoje szanse na awans czy zmianę pracy.  W naszej ofercie są studia podyplomowe z takich dziedzin jak m.in.: administracja i bezpieczeństwo, finanse i rachunkowość, HR, IT, języki obce, logistyka, marketing i sprzedaż, nieruchomości i prawo, pedagogika i psychologia, zarządzanie.  

 

Pamiętaj, że nie musisz odkładać na później decyzji o dalszym rozwoju -  zapisz się na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu już dziś!

ZAPISZ SIĘ ONLINE

 

Dodatkowo zapisując się do 30 listopada, zyskujesz 700 zł: 

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jak zapisać się na studia bez wychodzenia z domu? 

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Od teraz nie musisz wychodzić z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy, że założysz Konto Kandydata.  

 

Dowiedz się więcej o tym, co musisz zrobić, aby zapisać się i zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku oraz skorzystać z aktualnej promocji. Sprawdź zasady rekrutacji.

Czytaj więcej