Zapraszamy do udziału w wykładzie gościnnym, który poprowadzi dr inż. Jerzy Szkwarek, wybitny ekspert, Prezes Zarządu Grupy CSV.
 

Spotkanie jest skierowane do wszystkich studentów naszej uczelni. Szczególnie zapraszamy reprezentantów kierunków: Zarządzanie, logistyka oraz finanse i rachunkowość. 
Wykład pt. "Dylemat zarządzania: System zintegrowany czy integracja systemów” odbędzie się 12 maja (czwartek) w godz. 16:00-17:30, w formule online.
 

Po wykładzie będzie można zadawać pytania do eksperta, do czego serdecznie zapraszamy!

Link do wykładu będzie można znaleźć w Extranecie.

Do zobaczenia!
 
Biogram Eksperta:
Doświadczony menedżer specjalizujący się w zarządzaniu strategicznym, taktycznym i operacyjnym średnich i dużych przedsiębiorstw. Ekspert w zakresie zarządzania procesami operacyjnymi w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjno- handlowych. Specjalista w projektowaniu i eksploatacji łańcuchów i sieci dostaw. Ukierunkowany w działaniach na wzrost wartości spółek oraz optymalizację zaangażowanego kapitału. 
Od 1986 roku pełniący funkcje na stanowiskach związanych z zarządzaniem, a między innymi: Prezesa Zarządu spółki DC Dystrybucja Elbrewery & Co., Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w Browarze Namysłów, Dyrektora ds. operacyjnych, Wiceprezesa spółki Komfort Sp. z o.o., Członka Rady Nadzorczej spółki joint venture Komfort – Tarkett sp. z o.o., Prezesa Zarządu spółki Topwert sp. z o.o., Prezesa Zarządu spółki Sklepy Komfort SA, Prezesa Zarządu Spółki Vobis S.A.. Aktualnie na stanowisku Prezesa Zarządu spółki Program-Partner oraz Prezesa Zarządu spółki Grupa CSV lidera w sektorze technologii lakierniczych w przemyśle samochodowym. Aktywny anioł biznesu, Członek Zarządu Stowarzyszenia MBA w Szczecinie. 
Autor publikacji, których tematyka dotyczy: optymalizacji łańcuchów logistycznych, zagadnień o charakterze procesowym, technologii informatycznego wsparcia zarządzania operacyjnego oraz znaczeniA kontrolingu operacyjnego w realizacji celów strategicznych. Laureat Nagrody Głównej Polskiego Towarzystwa Logistycznego za zaprojektowanie i wdrożenie projektu „Informatyczne wsparcie procesów w sieciowym handlu detalicznym”, doktor nauk ekonomicznych, MBA Executive, mgr inżynier mechanik- absolwent Akademii Morskiej w Szczecinie

Czytaj więcej