Czego nauczysz się wybierając tę specjalność?

 • Poznasz różne technologie produkcyjne i zrozumiesz, jak kompleksowo i technicznie przygotowywać produkcję. 
 • Nauczy się planowania, organizowania, sterowania i kontrolowania działalności produkcyjnej.
 • Nauczy się projektowania procesów  i wykonywania symulacji przebiegu procesów przy użyciu specjalistycznego oprogramowania, jak m.in.  FlexSim, Tecnomatix Plant Simulation.
 • Dowiesz się jak identyfikować, opisywać, mapować, parametryzować, analizować i optymalizować procesy produkcyjne, usługowe, biznesowe.
 • Nauczysz się tworzyć roboty softwarowe, których można używać do automatyzacji rutynowych czynności zarówno w organizacjach produkcyjnych jak i usługowych.

 

Dziewczyny przeglądające notatki.

Praca dla Ciebie

 • Gałęzie przemysłu, w których istnieje potrzeba efektywnego zarządzania produkcją
 • Działy wdrażające nowe produkty i działy projektowe
 • Własna działalność gospodarcza
 • Firmy doradcze i audytorskie
 • Firmy informatyczne administrujące danymi produkcyjnymi
 • Organizacje (także publiczne) wdrażające podejście procesowe
p. Angelika

Każdy z nas, kupując dany produkt, wymaga określonej jakości. Mogłoby się wydawać, że sprawa jest prosta. Dopiero praca w dziale produkcji pokazała mi, jak skomplikowany jest to proces. Potrzebne są ogromna wiedza i doświadczenie, dlatego też studiuję i pracuję jednocześnie. Wszystko w kierunku, który zbliża mnie do tego, by w przyszłości nadzorować produkcję w wymarzonej firmie.

Andżelika Kędzierska

studentka WSB (obecnie Uniwersytetu WSB Merito Opole)

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

 • Patronem specjalności jest firma BOC Information Technologies Consulting sp. z o. o. – producent oprogramowania, wspierającego nowoczesne metody zarządcze, w tym zarządzanie procesami.
 • Program specjalności jest zgodny z najnowszymi trendami na rynku w zakresie procesów produkcyjnych i zarządzania procesami dzięki współpracy z czołowymi firmami na rynku w tym zakresie.
 • Współpracujemy z praktykami zarządzania produkcją.
Dziewczyna z laptopem.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 26 czerwca
czesne już od
340 zł
273 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26 czerwca, zyskujesz:

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 273 zł.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.

 

Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

Program studiów

Wiedza inżynierska oraz zrozumienie istoty procesów produkcyjnych stanowią nieoceniony atut pracownika na rynku pracy. W każdym przedsiębiorstwie potrzebny jest zespół specjalistów zajmujących się zarządzaniem. Ważne jest także optymalizowanie procesów wytwórczych i koordynowanie ich z procesami sprzedażowymi i zaopatrzeniowymi.
 

Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr hab. Anna Zgrzywa-Ziemak, prof. Uniwersytetu WSB Merito
Busławski-Adam-dr
dr inż. Paula Pypłacz
dr inż. Janusz Sasak
ppłk rez. dr inż. Piotr Pietrakowski
dr hab. Anna Zgrzywa-Ziemak, prof. Uniwersytetu WSB Merito

Doktor habilitowany inżynier w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, absolwentka Politechniki Wrocławskiej oraz stypendystka The Nottingham Trent University (Wielka Brytania). Ma doświadczenie w nauczaniu kluczowych przedmiotów z obszaru zarządzania, jednak jej szczególne...

dr inż. Adam Busławski

Doktor nauk inżynieryjno-technicznych. Absolwent Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Opolskiego i Politechniki Opolskiej. Wykładowca akademicki, praktyk w dziedzinie produkcji, logistyki i transportu. Wdrożeniowiec systemów ERP oraz zwolennik koncepcji  Lean Manufacturing/Lean...

dr inż. Paula Pypłacz

Menedżer kierunku inżynieria zarządzania w Uniwersytecie WSB Merito Opole. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu.  Konsultant, a także certyfikowany wykładowca w zakresie zarządzania procesami biznesowymi - Business Process Management with ADONIS Practitioner.  Posiada...

Mariusz Gładkiewicz

Certyfikowany trener biznesu, coach ICF, project manager z praktyką w obszarach min.: sprzedaży i obsługi klienta, zarządzania zespołem, zarządzania zmianą w organizacji, optymalizacji procesów biznesowych, wdrażania systemów IT. Ukończył szereg szkoleń min. certyfikowane przez...

dr inż. Janusz Sasak

Adiunkt, doktor nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania, założyciel i dyrektor ds. doradztwa i szkoleń w firmie SMCG sp. z o. o. Certyfikowany Wykładowca w zakresie zarządzania procesami biznesowymi w środowisku ADONIS. Specjalizuje się w zarządzaniu procesowym, informatycznych...

ppłk rez. dr inż. Piotr Pietrakowski

ppłk (rez.) dr Piotr Pietrakowski, doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce na Uniwersytecie Wrocławskim. Weteran, dwukrotny uczestnik międzynarodowej operacji w Afganistanie, odznaczony medalami za zasługi, w tym przez Prezydenta RP oraz Dowódcę Sił Zbrojnych USA. Członek...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

ul. Augustyna Kośnego 72
45-372 Opole

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00 - 17:00
 • so: 10:00 - 14:00
Pobierz stronę do PDF