Bądź dobrze poinformowany!

Wiemy, że social media opanowały współczesną komunikację w internecie. Pewnie i Ty chętnie korzystasz przynajmniej z części z nich, dlatego jesteśmy tam dla Ciebie. Chcemy abyś zawsze wiedział, co ważnego i ciekawego dzieje się na Twojej uczelni. Wystarczy, że znajdziesz nas na kanale, który jest Tobie najbliższy, a będziesz otrzymywać istotne dla siebie informacje.

Dziewczyny przeglądające notatki.

FACEBOOK

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, jakie dzieją się na uczelni? Na profilu Uniwersytetu WSB Merito Opole znajdziesz wszystko co powinieneś wiedzieć, począwszy od zmian w godzinach funkcjonowania dziekanatu, po ciekawe wydarzenia, wykłady, transmisje wideo czy relacje z absolutoriów. Śledząc nasz profil możesz też liczyć na porcję rozrywki, która z pewnością przyda się, aby zwalczyć stres pomiędzy egzaminami.
 

Grupa studentów.

TIKTOK

Poznaj naszych wykładowców i rozwijaj się. Sprawdź, co znaczy praktycznie z WSB Merito... w praktyce!

Dziewczyna słuchająca muzyki.

INSTAGRAM

To miejsce w którym możesz obserwować nie tylko swoją uczelnię w obiektywie, ale jej studentów i pracowników. Chcesz się podzielić chwilą ze studenckiego życia? Zrób sobie zdjęcie, oznacz oficjalnym hashtagiem #UniwersytetWSBMerito i dołącz do społeczności WSB Merito.
 

Dziewczyna z aparatem fotograficznym.

YOUTUBE

Jeśli szukasz porcji rzetelnej wiedzy, ciekawych webinarów, relacji z wykładów znanych przedstawicieli nauki, chcesz wiedzieć jak poradzić sobie ze stresem, jak się skupić na pracy lub jak wzmacniać swoje kompetencje, zajrzyj koniecznie na kanał Uczelni WSB Merito na youtube.

Kobieta korzystająca z tabletu.

TWITTER

Twittera WSB Merito opanowali nasi wykładowcy - eksperci w swojej dziedzinie. Bacznie obserwują i komentują aktualne trendy i wydarzenia gospodarcze, ekonomiczne, polityczne w kraju i na świecie. Jesteś odważny? Masz opinię na tematy społeczne i ekonomiczne? Wyraź swoje zdanie i przyłącz się do dyskusji @EksperciWSB.
 

Grupa studentów.

LINKEDIN
Profesjonalne przygotowanie do zawodu i wsparcie w rozwoju ścieżki zawodowej naszych studentów to nasz priorytet. Jesteśmy więc tam, gdzie o pracy i wzmacnianiu kompetencji mówi się najwięcej. Szukaj nas na LinkedIn i otrzymuj informacje szczególnie przydatne w rozwoju Twojej kariery. 
 

Grupa rozmawiających studentów.