Prezentacja aktualnych problemów w obszarze zdrowia psychicznego, wymiana myśli oraz doświadczeń teoretyków - badaczy naukowych oraz praktyków – to główne założenia Opolskiego Forum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, którego organizatorem jest WSB w Opolu. Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 września br..

To dwa dni spotkań z przedstawicielami świata nauki i praktyki. Wśród prelegentów m.in. dr hab. Alicja Głębocka, prof. WSB, której przemowa poświęcona będzie tematowi: „Współczesnej niewiedzy. Mechanizmy psychologicznego oddziaływania postprawdy, półprawdy i nieprawdy”.

Pierwszego dnia omawiane będą również kwestie dotyczące zaburzeń odżywiania czy kwestiom dotyczącym zaburzeń psychicznych wśród studentów opolskich uczelni w czasie pandemii. Na tym jednak nie koniec, gdyż lista tematów jest dłuższa. Drugi dzień konferencji to część warsztatowa w 8 obszarach wiedzy.

Konferencja WSB Opole jest współfinansowana przez Samorząd Województwa Opolskiego i uzyskała patronat honorowy marszałka.

Zapisy na wydarzenie odbywają się tutaj
Liczba miejsc na spotkania w formule stacjonarnej jest ograniczona. I dzień Forum będzie transmitowany online na kanale Youtube WSB Opole.

 

ProgramOFZPDiM aktualizacja.pdf

 

 

 

Czytaj więcej