„Złap za stery swojej kariery” – to tegoroczne hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, które potrwa do najbliższego piątku, 21 października. Praktycy WSB w Opolu przygotowali wiele, darmowych spotkań dla osób, planujących zmiany na swojej dotychczasowej ścieżce zawodowej.

 

OTK jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. W Opolu organizatorem licznych spotkań o charakterze m.in. edukacyjnym oraz motywacyjnym jest Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu. Celem wydarzenia jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.

 

W tym celu w dniach 17-21 października stacjonarnie – w Opolu, jak i online, organizatorzy oraz partnerzy wydarzenia, zapraszają na liczne warsztaty, które wspomogą w poszukiwaniu nowej drogi zawodowej.

 

WSB w Opolu, będący partnerem akcji, zaprasza już 19 października do wzięcia udziału w warsztatach online pn. „Narzędzia lean w budowaniu przywództwa”. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

Ponadto, 21.10 o godz.10.00 w Hotelu Mercure w Opolu odbędzie się panel dyskusyjny, związany z pracą służb mundurowych. W spotkaniu tym w roli eksperta wystąpi Bartłomiej Pater, wykładowca WSB w Opolu.

 

19 października będzie można również skorzystać z pomocy doradcy zawodowego. Ekspertem w tym zakresie jest Anna Małysiak z Biura Karier WSB Opole. Dyżur ekspercki trwać będzie od 8.00 – 18.00. Na spotkanie można umówić się zarówno w formule online, jak i stacjonarnie – w Biurze Karier uczelni przy ul. Kośnego 72 w Opolu. Niezależnie od formy spotkania, obowiązują zapisy. Z doradcą, możesz kontaktować się poprzez e-mail na adres: anna.malysiak@wsb.opole.pl

Więcej o OTK oraz program wydarzenia znajduje się na stronie organizatora

 

OTK_Plakat.jpg

 

Czytaj więcej