Co zyskujesz, studiując zarządzanie w Uniwersytecie WSB Merito Łódź?

 • Weźmiesz udział w wizytach studyjnych dla studentów w znanych organizacjach. 
 • Będziesz mógł zdobyć dodatkowe certyfikaty biznesowe: ECDL (w tym ECDL Zarządzanie projektami), IPMA Student, certyfikat w zakresie organizacji zakładowych systemów ratownictwa oraz udzielania pierwszej pomocy dla osób funkcyjnych w firmie, TransEdu i ELSE.Edu.
 • Zrealizujesz zajęcia przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania (m.in. GRETL, Sage Symfonia Kadry i Pace, gry decyzyjnej/menedżerskiej).
 • Wykorzystasz program Yes4Yeti, którego głównym założeniem jest możliwość zdobycia doświadczenia biznesowego poprzez uczestnictwo w cyklu warsztatów z różnych obszarów działalności firmy, prowadzonych przez ekspertów CPP Toru Pacific.
 • Będziesz mógł udzielać się w Kole Naukowym „Manager”.
 • Będziesz mógł uczestniczyć w programach międzynarodowej wymiany studentów (Erasmus).
 • W czasie studiów zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci być skutecznym menedżerem. A wszystko to dzięki temu, iż na kierunku zarządzanie pozyskasz wiedzę z zakresu zarządzania i nauk pokrewnych.
hybryda
Studia hybrydowe
 
 • Zajęcia ćwiczeniowe zrealizujesz na uczelni, a wykłady – online, na platformie MS Teams, w czasie których z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). Dodatkowo skorzystasz z materiałów zamieszczanych na platformie Moodle, w dogodnym dla Ciebie czasie (asynchronicznie).
 • Lektoraty oraz seminaria dyplomowe, które odbywają się w wybrane piątki (w godzinach popołudniowych i wieczornych), również są realizowane w formule zdalnej (online).
online
Studia online

 

 • Wykłady realizujesz w formie asynchronicznej dostępne na platformie Moodle, dzieki której masz dostęp do niezbędnych materiałów. W pierwszym roku studiów wykłady będą realizowane online w formie synchroniczne. 
 • Ćwiczenia i seminaria realizujesz w formie synchronicznej (w czasie rzeczywistym) na Teams. 
 • Wybrane laboratoria oraz ćwiczenia odbywają się w murach uczelni (po jednym zjeździe w semestrach nieparzystych i dwa zjazdy w semestrach parzystych). 
 • Egzaminy kończące wykłady odbywać się będą online w formie asynchronicznej, a zaliczenia ćwiczeń w zależności od formy zajęć i sposobu weryfikacji efektów uczenia się, będą odbywać się w formie tradycyjnej lub synchronicznej. 
ikonki
zawód pożądany na rynku pracy
ikonka
nabywanie umiejętności zespołowych
ikonka
możliwość zdobycia wielu certyfikatów
ikonka
wymiana doświadczenia z praktykami

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 26 czerwca
czesne już od
383 zł
316 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26 czerwca, zyskujesz: 

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która jest rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł. 

 

Czesne już od 383 zł 316 zł miesięcznie! Wpisowe 0 zł.   

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 316 zł/mies. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji letniej. 

studenci

Na studiach najbardziej interesuje mnie rachunkowość. Oprócz tego, że mam świetnego wykładowcę, który kładzie nacisk na praktyczny aspekt nauczania, to uważam, że jest to wiedza, która przyda mi się bez względu na to, jaką ścieżkę zawodową wybiorę. Planuję wybrać specjalność marketing i rozwijać się w tym kierunku. W wolnych chwilach uczę się programowania, czytam książki fantasy oraz interesuję się kulturą azjatycką. Dzięki temu, że plan zajęć na studiach jest elastyczny, mogę rozwijać wszystkie swoje zainteresowania i pasje.

 

Łukasz Szczęśniak

student Uniwersytetu WSB Merito Łódź

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

licencjackie
Rozpoznawać, diagnozować i rozwiązywać problemy gospodarowania zasobami ludzkimi, rzeczowymi i finansowymi.
licencjackie
Podejmować trafne decyzje w obszarze działań organizacji.
Stosować instrumenty i narzędzia marketingowe.
licencjackie
Kreować markę produktu i przedsiębiorstwa.
licencjackie

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Gospodarowanie nieruchomościami
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 324 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 324 zł
International Business
Niestacjonarne Stacjonarne Angielski
od 324 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 324 zł
Marketing, sprzedaż i PR
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 324 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 324 zł
Zarządzanie marką
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 324 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 324 zł
Zarządzanie przedsiębiorstwem
Niestacjonarne Stacjonarne Online Hybrydowe
od 324 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 324 zł
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Niestacjonarne Stacjonarne Online Hybrydowe
od 324 zł 433 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 324 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać.

Zobacz program studiów

Wykładowcy

Justyna Marjanska
andrzej marjański
jackiewicz
katarzyna staniszewska
dr hab. Edyta Dworak
zalewska
staszewska
Trzcińska
Agnieszka Dorożyńska
Małgorzata Nowastowska
mgr Justyna Marjańska-Potakowska

menedżer kierunku Zarządzanie. Absolwentka kierunku stosunki międzynarodowe, specjalizacja handel zagraniczny, obecnie pracuje nad ukończeniem rozprawy doktorskiej.

Autorka i współautorka wielu publikacji w czasopismach naukowych i monografiach, a także współorganizatorka...

dr Andrzej Marjański

Doktor nauk o zarządzaniu. Jego zainteresowania naukowe i badawcze oraz działalność ekspercka związane są z przedsiębiorczością rodzinną, zarządzaniem małymi i średnimi przedsiębiorstwami, strategiami rozwoju przedsiębiorstw oraz bezpieczeństwem i zarządzaniem...

Andrzej Jackiewicz

Opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych "Rachunkowość finansowa i podatki" w WSB w Łodzi, wieloletni kierownik studiów podyplomowych „Rachunkowość finansowa i podatkowa” w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Do 2022 r. prowadził wykłady z rachunkowości finansowej,...

Katarzyna Staniszewska

Absolwentka Politechniki Łódzkiej. Obecnie pracuje nad ukończeniem rozprawy doktorskiej z zakresu, małych i średnich firm rodzinnych w Polsce. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe z Pedagogiki. Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem. Autorka i współautorka kilkunastu...

dr hab. Edyta Dworak

Profesor Uniwersytetu Łódzkiego w Katedrze Gospodarki Światowej i Integracji Europejskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Autorka kilku monografii i kilkudziesięciu artykułów z dziedziny ekonomii, procesów innowacyjnych i gospodarki opartej na wiedzy, której publikacje prezentowane były...

dr Elżbieta Zalewska

doświadczenie zawodowe zdobyte jako adiunkt na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym w Katedrze Metod Statystycznych na UŁ, statystyk medyczny w Instytucie „Centrum Zdrowia Matki Polki", wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz wykładowca na Uniwersytecie WSB Merito w...

dr Anna Staszewska

Wykładowca, szkoleniowiec i trener, głównie w zakresie zarządzania strategicznego oraz kapitałem i potencjałem ludzkim, budowania wizerunku oraz rozwoju organizacji w zmiennym otoczeniu. Współtwórca programów kształcenia dla szkół wyższych oraz strategii rozwoju...

Kamila Trzcińska

adiunkt w Katedrze Metod Statystycznych Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła studia na kierunku Matematyka na Wydziale Matematyki i Informatyki oraz Fizyka na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej. Studia doktoranckie o specjalności fizyka teoretyczna...

Agnieszka Dorożyńska

doktor ekonomii. Na dorobek naukowy składa się kilkadziesiąt recenzowanych pozycji. Zainteresowania naukowe obejmują m.in. ekonomię i biznes międzynarodowy, w tym umiędzynarodowienie i finansowanie przedsiębiorstw. Kierowała i była wykonawcą wielu projektów krajowych i...

dr Małgorzata Nowastowska

Doktor, dziedzina nauk społecznych, dyscyplina: nauki socjologiczne. Aktywność naukowa oraz publikacyjna mieści się w dziedzinie nauk społecznych oraz nauk o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Tematyka prowadzonych badań empirycznych jak i literaturowych koncentruje się na problematyce:...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF