Poznaj WSB Merito

Uniwersytet WSB Merito to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce, działająca od prawie 29 lat. Znajdujemy się aż w 11 miastach. Zaufało nam już ponad 550 000 studentów. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia w Uniwersytecie WSB Merito to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

wystąpienia publiczne

Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu) istnieje od 1998 roku. Uczelnię tworzą trzy wydziały:

  • Wydział Finansów i Zarządzania w Toruniu
  • Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy
  • Wydział Studiów Stosowanych w Łodzi

 

W naszej ofercie znajdziesz studia I i II stopnia, studia podyplomowe oraz MBA. 

merito łódź

Zapraszamy do Uniwersytetu WSB Merito Łódź

 

Uniwersytet WSB Merito Łódź

ul. Brzozowa 5/7

93-101 Łódź

cześć łódź

Nowa nazwa Merito

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
logistyka
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy.
logistyka
logistyka
Stawiamy na synergię pomiędzy nową kategorią uczelni i możliwościami, jakie ona daje, a naszym doświadczeniem w praktycznym przekazywaniu wiedzy oraz we współpracy z otoczeniem.
sesja
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tą samą uczelnią, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.