Co zyskujesz studiując Psychologię na Uniwersytecie WSB Merito?

sposób realizacji studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w sposób:

  • tradycyjny - zajęcia na studiach tradycyjnych zrealizujesz spotykając się z wykładowcami i pozostałymi uczestnikami z grupy w salach wykładowych,
  • hybrydowy (wybrane specjalności) -  jest to połączenie zajęć online wraz z uczestnictwem w zajęciach na terenie uczelni. Kształcenie odbywa się poprzez internetowe platformy edukacyjne oraz w formie tradycyjnych zajęć w salach wykładowych. W celu wyboru tej formuły studiów podczas zapisu online na studia, wybierz formę studiów - niestacjonarną lub stacjonarną, a następnie w sposobie realizacji studiów - hybrydowy.
SP 3 osoby rozmawiają

Zdobędziesz niezbędną wiedzę psychologiczną. Zajęcia prowadzone są m.in. przez psychologów i seksuologów prowadzących indywidualne praktyki, psychoterapeutów, doświadczonych biegłych sądowych, psychologów mających doświadczenie w pracy klinicznej czy też pracujących w placówkach resocjalizacyjnych i penitencjarnych.

SP_GDY

Zrozumiesz zachowanie swoje i innych, poznasz metody diagnostyczne, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć drugiego człowieka. Zdobędziesz niezbędne umiejętności i wiedzę przygotowującą Cię do rozpoczęcia ścieżki prowadzącej do uzyskania certyfikatu psychoterapeutycznego. Masz również do dyspozycji Pracownię Diagnostyki Psychologicznej, która zawiera katalog metod jakościowych i ilościowych służących między innymi do diagnozy klinicznej, neuropsychologicznej, rozwoju poznawczego. 

SP_GDY

Program studiów został przygotowany z myślą o tym, abyś w trakcie studiów zdobył umiejętności praktyczne. Odbędziesz zajęcia m.in. z diagnozy osobowości, profilowania nieznanych sprawców przestępstw. Poznasz narzędzia przydatne w pracy psychoterapeutycznej. Nauczymy Cię również przygotowywania specjalistycznych opinii do użytku sądów, szpitali, a także spełniających indywidualne zapotrzebowania pacjentów.

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu badania procesów i mechanizmów rządzących zjawiskami psychicznymi i zachowaniami człowieka. Poznasz wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem. Nabędziesz umiejętność słuchania i obserwowania otaczającej Cię rzeczywistości. Będziesz potrafić analizować procesy zachodzące w relacjach międzyludzkich, okazywać empatię oraz nawiązywać kontakty z innymi.

LIC studenci

Zdobędziesz praktyczne umiejętności w diagnozowaniu problemów i trudności w indywidualnym i społecznym funkcjonowaniu współczesnego człowieka. Podczas zajęć będziesz korzystać z Pracowni Metod Psychologicznych, która zawiera katalog metod jakościowych i ilościowych służących między innymi do diagnozy klinicznej, neuropsychologicznej, rozwoju poznawczego.

Korzyści

Uścisk dłoni
program nastawiony na zdobywanie umiejętności praktycznych
Organizacja
zajęcia z praktykami
zajęcia studyjne we współpracy z placówkami specjalistycznymi

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 26 czerwca
czesne już od
650 zł
583 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26 czerwca, zyskujesz: 

  • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która jest rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

  • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 583 zł

  • jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 
  • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

LIC studentka
Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu badania procesów i mechanizmów rządzących zjawiskami psychicznymi i zachowaniami człowieka.
SP_GDY
Poznasz wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem.
Nabędziesz umiejętność słuchania i obserwowania otaczającej Cię rzeczywistości. Będziesz potrafić analizować procesy zachodzące w relacjach międzyludzkich, okazywać empatię oraz nawiązywać kontakty z innymi.
LIC studentka
Zdobędziesz praktyczne umiejętności w diagnozowaniu problemów i trudności w indywidualnym i społecznym funkcjonowaniu współczesnego człowieka.
Miejsce spotkań praktyków.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Psychologia biznesu
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe
od 583 zł 650 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 583 zł
Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży
Niestacjonarne Stacjonarne Tradycyjne Hybrydowe
od 583 zł 650 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 583 zł

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Uniterapia
Centrum Autyzmu
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Uwaga! Biuro Rekrutacji pracuje w czerwcu w wybrane soboty tj. 8 i 22 czerwca.

Parter - pokój 1
ul. Śląska 35/37
81-310 Gdynia

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 09:00 - 16:00
  • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF