Czego nauczysz się, wybierając tę specjalność?

Inżynieria systemów logistycznych to fascynująca specjalność, która łączy kompleksową wiedzę specjalistyczną o procesach i systemach logistycznych z inżynierską wiedzą na temat techniki, automatyki i mechaniki funkcjonowania oraz doskonalenia systemów. Inżynieria systemów logistycznych skupia się na połączeniu wiedzy z zakresu logistyki i łańcuchów dostaw z umiejętnościami inżynierskimi. Obejmuje ona projektowanie, optymalizację i usprawnianie systemów logistycznych. Specjalność ta dotyczy procesów logistycznych związanych z zaopatrzeniem, produkcją, dystrybucją, magazynowaniem, transportem i spedycją.

Specjalność dostępna również w formule hybrydowej!
 

Studia hybrydowe na tej specjalności możesz realizować w formie stacjonarnej i niestacjonarnej. Jeśli zdecydujesz się na formułę stacjonarną hybrydową, to około 67% zajęć będziesz realizować online (w całym toku studiów). Pozostała część to zajęcia na terenie uczelni. Zarówno zajęcia online jak i w siedzibie uczelni będą realizowane zawsze w te same, z góry ustalone dni w tygodniu w danym semestrze.


Jeśli zdecydujesz się na formułę niestacjonarną hybrydową, to około 69 % zajęć będziesz realizować online ( w całym toku studiów). W semestrze będziesz mieć nie więcej niż 10 zjazdów, z czego maksymalnie 5 z nich na terenie uczelni. Zjazdy online będą organizowane w piątki (od 16.30), w soboty i niedziele, a zjazdy organizowane na terenie uczelni w soboty i niedziele. Wyjątkiem od reguły będzie pierwszy zjazd, który odbędzie się w całości na terenie uczelni oraz spotkanie z promotorem w ramach seminarium, które odbędzie się w piątek.

 

O szczegółach harmonogramu zajęć będziesz informowany przez Biuro Rekrutacji.

studia online

Praca dla Ciebie:

Po ukończeniu studiów, możesz pracować jako:

  • specjalista ds. łańcucha dostaw,
  • koordynator logistyki,
  • specjalista ds. analizy danych logistycznych,
  • badacz naukowy w dziedzinie logistyki
Praca

Zdaniem studentów

Jakub Bęcławski

Moją pasją jest nurkowanie. Rok temu zrobiłem kurs nurka, dzięki temu mogę teraz uczyć innych. Pochodzę z Mazur, to idealne miejsce do rozwijania mojej pasji. Zachęcam do odwiedzenia szlaku nurków – pod wodą można znaleźć zatopionego garbusa, komputer, nawet rozwieszone pranie. Dlaczego logistyka? Bo Pomorze to świetny region do rozwoju branży. Chciałbym pracować w korporacji. Marzę o tym, żeby moja kariera toczyła się dynamicznie.

Jakub Bęcławski

student Uniwersytetu WSB Merito

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Logistyk zajmuje się poprawą elastyczności i zdolności adaptacyjnych firmy na rynku, dba o utrzymanie jej w optymalnej gotowości do produkcji, zabezpiecza system dystrybucji. Ambitny logistyk zarządza operacyjnymi możliwościami swojej firmy i twórczo usprawnia jej działanie na każdym etapie, również na arenie międzynarodowej. Studenci logistyki uczestniczą w kole naukowym „Streamline Logistics”. Jego członkowie realizują swoje pasje poprzez organizację wyjazdów do przedsiębiorstw logistycznych, uczestnictwo w konferencjach i wizyty w szkołach średnich.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
430 zł
363 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz:

  • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
  • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

Czesne już od 363 zł 430 zł miesięcznie! 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 363 zł/mies.

  • Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego.
  • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Uwaga! Biuro Rekrutacji pracuje w lipcu w wybrane soboty tj. 13 i 27.07

Parter - pokój 1
ul. Śląska 35/37
81-310 Gdynia

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 09:00 - 16:00
  • so: 09:00 - 13:00
Pobierz stronę do PDF