6 października 2022 r. prof. dr hab. Bogdan Nogalski został uroczyście uhonorowany tytułem doktora honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Jest to nadanie tytułu najwyższej godności akademickiej, wręczone podczas inauguracji roku akademickiego 2022/2023.

 

 

Prof. dr hab. Bogdan Nogalski specjalizuje się w obszarach zarządzania strategicznego, zarządzania organizacjami wielopodmiotowymi oraz funkcjonowaniu holdingów i grup kapitałowych. Bez wątpienia jest postacią wybitną  w dyscyplinie ekonomii i nauk o zarządzaniu i jakości. Dorobek naukowy prof. Nogalskiego był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany prestiżowymi odznaczeniami państwowymi. Szczególne znaczenie ma wkład prof. Nogalskiego w rozwój dyscypliny nauk o zarządzaniu i jakości, kadr naukowych oraz w integrację środowiska naukowego przez prowadzenie projektów wspierających łączenie biznesu i nauki.

JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak, w wypowiedzi podczas uroczystego wręczenia tytułu, podkreślił uznanie i autorytet prof. Nogalskiego w obszarze prowadzenia badań, doceniając wkład włożony w rozwój polskiej i światowej nauki.

Serdecznie gratulujemy prof. dr. hab. Bogdanowi Nogalskiemu otrzymanego tytułu doktora honoris causa.

 

 

 

 

 

Zdjęcia pochodzą z dedykowanej publikacji wydanej specjalnie na tę okazję, którą można obejrzeć na stronie UE w Katowicach.

Więcej informacji oraz fotorelację znajdą Państwo pod tym adresem.

Czytaj więcej