Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej.
 
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

hybrydowy system realizacji zajęć

Czasem zakład produkcyjny to niewielkie, przydomowe przedsięwzięcie, czasem to międzynarodowe otoczenie, ogromne, zautomatyzowane hale produkcyjne. Okazuje się jednak, że wbrew pozorom wielkość produkcji nie ma znaczenia, ponieważ i tak  procesy muszą być uporządkowane, mieć swój rytm, a przede wszystkim pracownicy powinni mieć świadomość swojego wpływu na ostateczny kształt, jakość, a nawet cenę produktu. Profesjonalne zarządzanie produkcją wiąże się z wykorzystania sprawdzonych metod i narzędzi, a wybrane przez kierownika produkcji rozwiązania mają bezpośrednie przełożenie na codzienną pracę zespołu, na jakość produktu, a wręcz na rozwój całej firmy. 

sp_sesjalato_83

Zarządzanie produkcją wymaga specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim wyćwiczonych umiejętności, które zdobędziesz podczas studiów podyplomowych na kierunku „Zarządzanie produkcją”. Dzięki zajęciom prowadzonym z praktykami i maksymalnemu naciskowi na ćwiczenia poznasz nowoczesne techniki zarządzania produkcją, rozwiązania informatyczne wspomagające firmy produkcyjne w różnych obszarach, a także takie obszary, jak zarządzanie projektami, planowanie produkcji i kontrola jakości. 

sp_sesjalato_8

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

skontaktuj się z nami

Cel studiów

Kierunek „Zarządzanie produkcją” to zbiór wiedzy, pomysłów i doświadczeń, które możesz zaadaptować od zaraz w swojej organizacji. Jeśli nie boisz się zmian i szukasz pomysłu na ich wprowadzenie, jeśli pragniesz rozwoju u obecnego pracodawcy lub chcesz zmienić pracę na lepszą to tu zweryfikujesz i poszerzysz swój poziom wiedzy i praktycznych umiejętności, by ten cel osiągnąć. 

Korzyści

 • Sama praktyka.  Uzyskasz fachową wiedzę na temat działania organizacji i procesów, systemu zarzadzania produkcją, który wpływa na rentowność firmy.  
 • Wskazówki i narzędzia dotyczące prawidłowego stylu zarządzania pomogą Ci od razu usprawnić pracę na poziomie operacyjnym i w zakresie komunikowania z personelem. 
 • Samodzielnie policzysz wydajności, przeanalizujesz prawdziwe przykłady, stworzysz strategię działania przy nowych realizacjach. 
 • Wizyty studyjne pokażą Ci efekty wieloletniej pracy nad usprawnieniami u partnerów kierunku, które owocują lepszymi wynikami wydajności, organizacją pracy i dobrostanem pracowników. 

Dla kogo?

 • Osób, które zarządzają już produkcją albo takie mają plany zawodowe.  
 • Osób ciekawych, otwartych na nowe rozwiązania, które chcą przedyskutować bieżące problemy i wynieść po zajęciach gotowe rozwiązania. 

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie produkcją.

Liczba miesięcy nauki: 10
Liczba godzin: 172
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Anna Stachniuk
Grzegorz Lewandowski
Robert Burdach
Wojciech Grochowski
Karol Chęciński
Anna Stachniuk

Opiekun kierunku Zarządzanie Produkcją. W swojej pracy zawodowej od lat zajmuje się strategią marki, ze szczególnym naciskiem na Employer Branding. Praktyk od 10 lat w zakresie zagadnień HR- zarówno miękkiego, jak i twardego. W ramach prowadzonej działalności współpracuje jako...

mgr Grzegorz Lewandowski

Specjalista w zakresie logistyki w produkcji i magazynowaniu, trener biznesu. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył, pracując na stanowiskach menedżerskich w obszarach produkcji i magazynowania. Od 11 lat...

Robert Burdach

Od dekady zarządza w organizacjach o profilu produkcyjnym w przemyśle lekkim.

Swoje doświadczenie wykorzystuje w szukaniu kompromisowych i prostych rozwiązań dających możliwość szybkiego osiągnięcia sukcesu, kładzie nacisk na pracę zespołową. Dowiesz się od niego między...

Wojciech Grochowski

Pragmatyk i praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym związanym w głównej mierze z przemysłem spożywczym w obszarze kontroli i zapewnienia jakości, technologii i produkcji. Szczególny nacisk kładzie na działania oparte na analizie, faktach, danych wejściowych i...

Karol Chęciński

Twórca systemu do zarządzania produkcją i marki OptiMES. Od początku swojej działalności związany z obszarem nowoczesnych technologii. Doświadczenie zdobywał m.in. w Microsoft oraz wykładając na bydgoskich uczelniach wyższych. Jest członkiem Business Centre Club. Przeprowadził...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr A001
Budynek A, pokój nr A001
ul. Fordońska 74 85-719 Bydgoszcz
85-719 Bydgoszcz

E-mail: malgorzata.ujazdowska@bydgoszcz.merito.pl; studia MBA: katarzyna.lis@bydgoszcz.merito.pl
Tel.: +48 539 149 839 52 58 29 100 studia MBA: +48 787 638 120
Infolinia: 52 521 90 08

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 10:00-17:00
 • śr: 08:00-16:00
 • cz: 10:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
 • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF