Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa) to Twój partner w rozwoju pracowników. Od lat tworzymy przestrzeń do wymiany doświadczeń, umiejętności i wiedzy między studentami, ekspertami (wykładowcami) a biznesem.

Zaufało nam już ok. 120 firm z Bydgoszczy i okolic. Jeżeli szukasz możliwości rozwoju dla pracowników w Twojej organizacji, sprawdź w jaki sposób możesz rozpocząć z nami współpracę.

studia podyplomowe

Program Firma

Program Firma stworzyliśmy, by wspierać przedsiębiorstwa oraz instytucje w rozwoju pracowników. Proponujemy szeroki zakres usług edukacyjnych dostępnych w całej Polsce.

 

Co zyskujesz jako uczestnik Programu Firma?

 • Zaoferujesz pracownikom pakiet benefitów rozwojowych, które pomogą w budowaniu lojalności i zaangażowania oraz będą stanowić dużą korzyść dla kandydatów zainteresowanych pracą w Twojej firmie.
 • Zyskasz wsparcie w przygotowaniu programów rozwojowych rozwiązujących bieżące problemy firmy. Będą to studia i szkolenia idealnie dopasowane do potrzeb Twojego zespołu. 
 • Zorganizujesz staże i praktyki dla naszych studentów i absolwentów w Twojej firmie. To da Ci dostęp do najlepszych kandydatów na rynku.
 • Będziesz pod opieką Koordynatora Klienta Biznesowego – cały proces doboru, planowania i realizacji procesu edukacji pracowników będzie dużo prostszy.
 • Skorzystasz ze specjalnych promocji na udział pracowników w naszych studiach. Jeżeli zdecydujesz się podpisać z nami umowę lokalną, będziesz współpracować z jedną, konkretną Uczelnią WSB Merito. Jeżeli wybierzesz umowę grupową, będziesz korzystać z oferty wszystkich Uczelni WSB Merito. 

Inne formy współpracy

Jeśli chcesz wzmocnić rozpoznawalność oraz wizerunek Twojej firmy, zostań naszym partnerem biznesowym. Sprawdź możliwości i wybierz taką formę współpracy, jaka jest dla Ciebie najlepsza. 

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Będziesz mieć możliwość objęcia patronatem biznesowym kierunku czy specjalności – dzięki temu realnie wpłyniesz na to, czego nauczą się nasi studenci.
 • Partnerstwo z naszą uczelnią pomoże Ci w budowaniu wizerunku godnego zaufania pracodawcy. Zorganizujesz razem z nami staże i praktyki, dzięki czemu zyskasz ciekawych kandydatów do Twojej firmy.
 • Zaprosisz naszych studentów na wizytę studyjną w Twojej firmie. Pokażesz im swoje rozwiązania i kulturę pracy. Zaprezentujesz się jako lider w Twojej branży.
 • Możemy zaoferować Ci wsparcie w rekrutacji i dotarciu do najlepszych studentów oraz absolwentów. Ty udostępniasz nam ofertę pracy, a my zamieszczamy ją w wewnętrznym systemie dla studentów, a także na terenie uczelni i w Biurze Karier. Poza tym dysponujemy bazą danych studentów oraz absolwentów, którzy chcą znaleźć zatrudnienie. To spore ułatwienie i przyspieszenie rekrutacji. 
 • Możesz dołączyć do nas podczas targów pracy, które organizujemy w siedzibach naszych uczelni. To dobra okazja, by zaprezentować swoją działalność oraz szansa dla studentów, aby odbyć rozmowy rekrutacyjne i porozmawiać z reprezentantami danego przedsiębiorstwa.

Nowa nazwa, nowe możliwości

3 kwietnia 2023 r. dzięki uzyskaniu wysokich wyników ewaluacji działalności naukowej, której poddaliśmy się w 2022 r. w ramach Federacji Naukowej WSB-DSW, Wyższe Szkoły Bankowe w Gdańsku, w Toruniu, w Poznaniu i we Wrocławiu stały się Uniwersytetami WSB Merito, a Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie zmieniła nazwę na Uczelnia WSB Merito.

Zmieniliśmy nazwę, ponieważ od dawna oferujemy znacznie więcej niż tylko kierunki związane z bankowością. Jako uniwersytety uzyskaliśmy uprawnienia do nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego w nowych dyscyplinach, możemy też tworzyć szerszą ofertę studiów, która jeszcze lepiej odpowie na potrzeby kandydatów, obecnych studentów i rynku pracy.
Nasze wartości pozostają jednak bez zmian. To na nich budowaliśmy sukces WSB – są nimi praktyczność i przyjazność.

studenci konsultujący projekt

Rekrutuj z Merito JobTeaser

Nasze Biuro Karier zajmuje się pośrednictwem pracy, staży i praktyk. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną pod numerem 440 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.


Zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnej publikacji ofert za pośrednictwem platformy JobTeaser.

Posiadanie konta na platformie niesie ze sobą szereg korzyści. Aktywne korzystanie z portalu JobTeaser to:

 • szansa zaprezentowania firmy oraz jej kultury organizacyjnej poprzez dodanie treści, filmów i grafik w profilu firmy oraz ofert praktyk, pracy i staży,
 • przestrzeń do budowania świadomości marki i jej rozpoznawalności,
 • łatwy dostęp do publikowanych ofert Partnerów Biznesowych dla studentów i absolwentów Uniwersytetu WSB Merito Bydgoszcz,
 • dostęp do wartościowych kandydatów, których wykształcenie i kwalifikacje będą odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom Partnerów Biznesowych Uniwersytetu WSB Merito Bydgoszcz.

Gdzie nas znajdziesz?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

W sprawie współpracy i przystąpienia do Programu Partnerstwa Biznesowego skontaktuj się z:


Monika Żuchlińska 

Dyrektor Centrum Rozwoju Kariery i Współpracy z Biznesem
tel. 52 58 29 146
kom. 600 248 921
e-mail: monika.zuchlinska@bydgoszcz.merito.pl

monia

Więcej informacji o Programie Firma uzyskasz, kontaktując się z:

 

Katarzyna Lis

Koordynator Klienta Biznesowego
katarzyna.lis@torun.merito.pl
kom.: 787 638 120

Katarzyna Lis | Koordynator Klienta Biznesowego

Więcej informacji o Programie Firma uzyskasz, kontaktując się z:

 

Zofia Ciepłuch

Koordynator Klienta Biznesowego
zofia.ciepluch@bydgoszcz.merito.pl
kom.: 602 711 268

Zofia Ciepłuch