Poznaj WSB Merito

Uniwersytety WSB Merito (wcześniej Wyższe Szkoły Bankowe)  to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Zaufało nam już ponad 550 000 studentów. Od 15 lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

 

Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz (dawniej Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy)

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia na Uniwersytecie WSB Merito  to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

Uniwersytet WSB Merito istnieje od 1998 roku. Uczelnię tworzą trzy wydziały:

  • Wydział Finansów i Zarządzania w Toruniu
  • Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy
  • Wydział Studiów Stosowanych w Łodzi

W naszej ofercie znajdziesz studia I i II stopnia, studia podyplomowe oraz MBA

Nowa nazwa Merito

Szukaliśmy nazwy, która wyrazi nasze wartości i szeroki zakres działania. Już od dawna oferujemy znacznie więcej, nie tylko kierunki związane z bankowością. W naszej ofercie znajdziesz m.in. takie kierunki jak, psychologię, pedagogikę, bezpieczeństwo wewnętrzne, design w biznesie czy turystykę.

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
lic_sesjalato_26
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy.
Przeniesienie z innej uczelni
sp_sesjalato_100
Stawiamy na synergię pomiędzy nową kategorią uczelni i możliwościami, jakie ona daje, a naszym doświadczeniem w praktycznym przekazywaniu wiedzy oraz we współpracy z otoczeniem.
lic_sesjalato_17
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tą samą uczelnią, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.