Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej.
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów..

hybrydowy system realizacji zajęć

Internet, w tym kanały social mediów, są dziś mocno wykorzystywane do promocji i kampanii reklamowych marek. Najsilniejszą formą przekazu w dotarciu do odbiorcy jest dziś wideo i zaraz za nim grafika i fotografia. Dlatego niezwykle ważna jest dziś umiejętność wykorzystywania tych elementów do promocji w sieci.  

Kierunek studiów „Grafika komputerowa i multimedia” został stworzony według aktualnych potrzeb rynku. Słuchacze mają okazję poznać sprzęt i oprogramowanie wykorzystywane przez marki do promocji w internecie. Na zajęciach skupiamy się na praktyce. Nasi trenerzy są ekspertami, którzy działają na rynku zawodowym. Dzięki temu słuchacze otrzymują wiedzę i umiejętności tworzenia filmów, grafiki, animacji oraz zdjęć na potrzeby social mediów. Studia na tym kierunku pozwolą rozwinąć się pracownikom firm, działom marketingowym w budowaniu kampanii reklamowych, a także osobom, które zechcą budować własną markę w internecie. 

sp_sesjalato_107

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

skontaktuj się z nami

Cel studiów

Studia mają na celu wykształcenie specjalistów od tworzenia reklamy w internecie i social mediach opartej na projektach graficznych i multimedialnych ze szczególnym uwzględnieniem produkcji i postprodukcji cyfrowej fotografii, cyfrowego wideo i elementów animacji oraz cyfrowych obrazów. Słuchacze po studiach mają posługiwać się oprogramowaniem w celu przygotowania postów zdjęciowych, vlogów i grafiki reklamowej. 

Korzyści

Studia obejmują naukę w zakresie tworzenia cyfrowych: wideo i grafiki, zdjęć i elementów animacji na potrzeby reklamy w internecie. W programie przewidziane są takie zagadnienia jak: fotografia cyfrowa, film i animacja 2D, grafika użytkowa oraz promocja i wykorzystanie multimediów przy promocji w social mediach. Słuchacze zdobędą praktyczne umiejętności twórcze przy wykorzystaniu najpopularniejszego oprogramowania marki Adobe znanego kreatywnym agencjom i przy wykorzystaniu sprzętu multimedialnego (aparaty, kamery, komputery). 

Dla kogo?

Kierunek studiów jest kierowany do osób, które chcą nabyć lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu multimediów przeznaczonych do promocji w internecie. Zdobyte praktyczne umiejętności przydadzą się osobom chcącym zaistnieć w sieci, wypromować własną markę lub osobom pracującym w działach marketingu danej firmy. Studia są ciekawą ofertą dla wszystkich, których celem jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na pełniejsze wykorzystanie współczesnych narzędzi multimedialnych w pracy zawodowej. 

Opinie

szymon kołodziejczyk

Kierunek stworzyłem wraz z zespołem ludzi czynnych zawodowo. Każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie i działa na rynku. Na zajęciach najwięcej uwagi poświęcamy najpopularniejszym oprogramowaniu do tworzenia grafiki, filmu, animacji 2D i zdjęć. Skupiamy się na projektach przeznaczonych do internetu i social mediów, które najbardziej dziś wykorzystuje się w promocji marki.

Szymon Kołodziejczyk

Opiekun merytoryczny kierunku

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 31 maja
czesne już od
255 zł
221 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 maja, zyskujesz 1200 zł, dzięki: 

  • 800 zł zniżki w czesnym odliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 221 zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz więcej - 1400 zł: 

  • 1000 zł zniżki w czesnym odliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Grafika komputerowa i multimedia

Liczba miesięcy nauki: 10
Liczba godzin: 185
Liczba zjazdów: 12
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

szymon-kołodziejczyk.jpg
Anna Szmeichel
Szymon Kołodziejczyk

Miłośnik Kina Domowego i technologii nowych mediów. Kolekcjoner filmów na nośnikach fizycznych, których posiada więcej niż Netflix w swojej ofercie VOD. Jest fascynatem technologii HDR. Wciąż zgłębia wiedzę na temat obrazu HDR w kontekście filmów.  Już podczas studiów tworzył...

Anna Szmeichel

Designerka, Ilustratorka. W 2012r. obroniła  z wyróżnieniem dyplom z Mediów Rysunkowych na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

Współpracuje z instytucjami kultury, wydawnictwami, firmami i klientami indywidualnymi w Polsce i za granicą. Projektuje...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Informacji i Rekrutacji studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

Budynek A, pokój nr A001
ul. Fordońska 74
85-719 Bydgoszcz

E-mail: rekrutacja@wsb.bydgoszcz.pl
Tel.: +48 539 149 819 +48 734 474 981 52 58 29 101

Godziny otwarcia:
  • pn: 08:00-16:00
  • wt: 10:00-17:00
  • śr: 08:00-16:00
  • cz: 10:00-16:00
  • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF