Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

hybryda

Internet, w tym kanały social mediów, są dziś mocno wykorzystywane do promocji i kampanii reklamowych marek. Najsilniejszą formą przekazu w dotarciu do odbiorcy jest dziś wideo i zaraz za nim grafika i fotografia. Dlatego niezwykle ważna jest dziś umiejętność wykorzystywania tych elementów do promocji w sieci.  

Kierunek studiów „Grafika komputerowa i multimedia” został stworzony według aktualnych potrzeb rynku. Słuchacze mają okazję poznać sprzęt i oprogramowanie wykorzystywane przez marki do promocji w internecie. Na zajęciach skupiamy się na praktyce. Nasi trenerzy są ekspertami, którzy działają na rynku zawodowym. Dzięki temu słuchacze otrzymują wiedzę i umiejętności tworzenia filmów, grafiki, animacji oraz zdjęć na potrzeby social mediów. Studia na tym kierunku pozwolą rozwinąć się pracownikom firm, działom marketingowym w budowaniu kampanii reklamowych, a także osobom, które zechcą budować własną markę w internecie. 

sp_sesjalato_107

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

skontaktuj się z nami

Cel studiów

Studia mają na celu wykształcenie specjalistów od tworzenia reklamy w internecie i social mediach opartej na projektach graficznych i multimedialnych ze szczególnym uwzględnieniem produkcji i postprodukcji cyfrowej fotografii, cyfrowego wideo i elementów animacji oraz cyfrowych obrazów. Słuchacze po studiach mają posługiwać się oprogramowaniem w celu przygotowania postów zdjęciowych, vlogów i grafiki reklamowej. 

Korzyści

Studia obejmują naukę w zakresie tworzenia cyfrowych: wideo i grafiki, zdjęć i elementów animacji na potrzeby reklamy w internecie. W programie przewidziane są takie zagadnienia jak: fotografia cyfrowa, film i animacja 2D, grafika użytkowa oraz promocja i wykorzystanie multimediów przy promocji w social mediach. Słuchacze zdobędą praktyczne umiejętności twórcze przy wykorzystaniu najpopularniejszego oprogramowania marki Adobe znanego kreatywnym agencjom i przy wykorzystaniu sprzętu multimedialnego (aparaty, kamery, komputery). 

Dla kogo?

Kierunek studiów jest kierowany do osób, które chcą nabyć lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu multimediów przeznaczonych do promocji w internecie. Zdobyte praktyczne umiejętności przydadzą się osobom chcącym zaistnieć w sieci, wypromować własną markę lub osobom pracującym w działach marketingu danej firmy. Studia są ciekawą ofertą dla wszystkich, których celem jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na pełniejsze wykorzystanie współczesnych narzędzi multimedialnych w pracy zawodowej. 

Opinie

szymon kołodziejczyk

Kierunek stworzyłem wraz z zespołem ludzi czynnych zawodowo. Każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie i działa na rynku. Na zajęciach najwięcej uwagi poświęcamy najpopularniejszym oprogramowaniu do tworzenia grafiki, filmu, animacji 2D i zdjęć. Skupiamy się na projektach przeznaczonych do internetu i social mediów, które najbardziej dziś wykorzystuje się w promocji marki.

Szymon Kołodziejczyk

Opiekun merytoryczny kierunku

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 26 czerwca
czesne już od
271 zł
237 zł
miesięcznie

Zapisując się do 26 czerwca, zyskujesz 1200 zł, dzięki: 

  • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1400 zł: 

  • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 237 zł/mies. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Grafika komputerowa i multimedia

Liczba miesięcy nauki: 10
Liczba godzin: 185
Liczba zjazdów: 12
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

szymon-kołodziejczyk.jpg
Anna Szmeichel
Szymon Kołodziejczyk

Miłośnik Kina Domowego i technologii nowych mediów. Kolekcjoner filmów na nośnikach fizycznych, których posiada więcej niż Netflix w swojej ofercie VOD. Jest fascynatem technologii HDR. Wciąż zgłębia wiedzę na temat obrazu HDR w kontekście filmów.  Już podczas studiów tworzył...

Anna Szmeichel

Designerka, Ilustratorka. W 2012r. obroniła  z wyróżnieniem dyplom z Mediów Rysunkowych na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

Współpracuje z instytucjami kultury, wydawnictwami, firmami i klientami indywidualnymi w Polsce i za granicą. Projektuje...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr A001
Budynek A, pokój nr A001
ul. Fordońska 74 85-719 Bydgoszcz
85-719 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:
  • pn: 08:00 - 16:00
  • wt: 10:00 - 17:00
  • śr: 08:00 - 16:00
  • cz: 10:00 - 16:00
  • pt: 08:00 - 15:00
Pobierz stronę do PDF