Opis kierunku

Studia w formule online (synchronicznie).

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Uniwersytetów WSB Merito z Chorzowa, Poznania, Szczecina, Warszawy, Torunia, Bydgoszczy, Opola, Łodzi, Wrocławia i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW z siedzibą we Wrocławiu. Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

 

 

sposób realizacji studiów: online

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym umiejętność skutecznego zarządzania projektami jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu. Studia podyplomowe "Agile - zwinne metodyki zarządzania projektami" zapewniają kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia projektów w zwinny i adaptacyjny sposób.  Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych praktyków pracujących w różnych branżach. Dzięki temu poznasz różne projekty i sytuacje w których odpowiednie użycie zwinnych technik doprowadziło do sukcesu projektów. Zwiększ swoją atrakcyjność na rynku pracy gdyż wiedza i umiejętności z zakresu Agile są coraz bardziej poszukiwane przez pracodawców w różnych branżach. Posiadanie dyplomu studiów podyplomowych na tym kierunku może zwiększyć atrakcyjność Twojego CV i pomóc w zdobyciu interesujących ofert pracy.

SP_agile

Celem studiów jest zdobycie przez uczestników praktycznych umiejętności do codziennej pracy z użyciem metodyk Agile, takich jak Scrum, Lean, Kanban. Studenci doświadczą, jak tworzyć zmotywowane samoorganizujące się zespoły, które w zwinny sposób dostarczają wartość dla klienta. Podczas ćwiczeń wypracujemy metody skutecznego wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu i w organizacjach. Duża uwaga będzie poświęcona budowaniu transparentnego środowiska pracy, w którym ciągłe ulepszanie jest codziennością. 

Agile – zwinne metodyki zarządzania projektami (studia online)

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

kontakt

Co zyskujesz?

 • Podczas praktycznych ćwiczeń zdobędziesz wiedzę i umiejętności do skutecznego wdrażania zwinnych praktyk zarządzania projektami w różnorodnych organizacjach i środowiskach pracy.
 • Rozwiniesz umiejętności przywódcze, współpracy i komunikacji, co może być cenne w różnych aspektach Twojego aktualnego środowiska pracy.
 • Nawiążesz kontakty z profesjonalistami z branży, wykładowcami oraz innymi uczestnikami kursu. Ta sieć kontaktów może okazać się bardzo cenna w przyszłości, zarówno pod kątem możliwości zawodowych, jak i wymiany doświadczeń.
 • Poznasz najnowsze trendy zarządzania projektami takie jak użycie sztucznej inteligencji.
 • Metodyki Agile pozwalają zwiększyć efektywności i elastyczności w zarządzaniu projektami. Zastosowanie zwinnych praktyk może prowadzić do lepszej kontroli nad projektem, szybszego dostarczania wartości dla klienta oraz większej satysfakcji zespołu projektowego.
 • Poznasz wiele technik i narzędzi które możesz zastosować w aktualnym miejscu pracy ulepszając efektywność realizowanych zadań.

Dla kogo?

 • Specjalistów ds. zarządzania projektami: Osoby pracujące lub zainteresowane pracą w obszarze zarządzania projektami, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zwinnych metodyk.
 • Kierowników zespołów projektowych: Osoby odpowiedzialne za kierowanie zespołami projektowymi, które chcą lepiej zrozumieć i wdrożyć zwinne praktyki w swojej pracy.
 • Przedsiębiorców i właścicieli firm: Osoby prowadzące własne biznesy, które chcą zwiększyć efektywność zarządzania projektami oraz lepiej zrozumieć, jak wykorzystać zwinne metodyki do rozwoju swoich przedsięwzięć.
 • Specjalistów ds. rozwoju organizacji: Osoby odpowiedzialne za rozwój organizacji i doskonalenie procesów, które chcą poznać nowoczesne podejścia do zarządzania projektami i wprowadzić je w swojej firmie.

  Osoby poszukujące zmiany kariery: Osoby, które chcą przebranżowić się lub zdobyć nowe umiejętności w obszarze zarządzania projektami, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

michał dziamski

Konkurencyjność i tempo zmian powodują, że trzeba błyskawicznie reagować na sytuację na rynku, wytwarzając wartościowy dla klienta produkt. Popularnym sposobem na prowadzenie projektów jest użycie metodyk Agile. Celem studiów jest zdobycie przez uczestników praktycznych umiejętności do codziennej pracy z użyciem metodyk Agile, takich jak Scrum, Lean, Kanban. Uczestnicy studiów dowiedzą się także, jak tworzyć zmotywowane, samoorganizujące się zespoły, które w zwinny sposób dostarczają wartość dla klienta.

Michał Dziamski

opiekun merytoryczny kierunku, wykładowca WSB

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 25 kwietnia
czesne już od
271 zł
237 zł
miesięcznie

Zapisując się do 25 kwietnia, zyskujesz 1200 zł, dzięki: 

 • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1400 zł: 

 • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 271 zł/mies. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Agile – zwinne metodyki zarządzania projektami (studia online).

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 160
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Mariusz Grudzień
Michał Dziamski
Znaniecki_Wojciech.png
Wojciech Ożga

Trener, informatyk, konsultant, analityk biznesowy, autor gier symulacyjnych oraz wykładowca. Posiada ponad 32-letnie - poparte szeregiem szkoleń - doświadczenie zawodowe (w różnych branżach i na różnych stanowiskach, m.in. w takich firmach, jak: PKO BP,  PKN ORLEN, Agora, UMK...

Mariusz Grudzień

Trener, coach, Master Trener NLP, certyfikowany konsultant MindSonar®, menedżer, praktyk biznesu, doradca indywidualnego rozwoju zawodowego. Od ponad 22 lat współpracuje z różnymi branżami w kontekście doskonalenia potencjału osobistego, procesów i organizacji. Zorientowany na...

Michał Dziamski

Manager zwinnych zespołów, inżynier, trener, lider, praktyk Agile, wykładowca. Od ponad 19 lat związany z branżą IT (militarna, gaming, finansową) , tworzeniem oprogramowania i budowaniem efektywnych zespołów oraz procesów. Praca w polskich i międzynarodowych firmach umożliwiła...

Krzysztof Derech

Etatowy Menadżer Projektów (PMP®, PMI-ACP®, PRINCE2) współpracujący z polskimi i międzynarodowymi klientami, posiadający duże doświadczenie w zarządzaniu projektami w ich pełnym zakresie: począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, a skończywszy na przekazaniu finalnego...

Wojciech Znaniecki

Doktor nauk społecznych. Rozprawę doktorską poświęcił usprawnieniom procesu kierowania projektami B+R w obszarze obronności i bezpieczeństwa państwa.

Menadżer projektu (PMP®, PMI-ACP®, PSPO-I, PSM-I PRINCE2® Practitioner) z wieloletnim stażem poprzedzonym kilkunastoletnią...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr 005
Młodzieżowa 31A 87-100 Toruń
87-100 Toruń

E-mail: studia SP anna.adamczyk@wsb.torun.pl; studia MBA kinga.kolodziej@wsb.torun.pl
Tel.: studia podyplomowe +48 538 688 806

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr: 08:00 - 16:00
 • cz: 10:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
Pobierz stronę do PDF