Stypendia i zniżki

Studia to inwestycja która się zwraca, ale na początku, dla części z Was, może się wiązać ze sporym wysiłkiem finansowym. Zobacz, z jakich stypendiów i zniżek, które poratują Twój budżet, możesz skorzystać, będąc studentem Uniwersytetu WSB Merito Opole. Pamiętaj, że na naszej uczelni korzystasz nie tylko ze stypendiów fundowanych z budżetu Ministerstwa Edukacji i Nauki, czyli tych samych, z których mogą skorzystać studenci uczelni publicznych, ale Uniwersytet WSB Merito ma dla Ciebie zniżki i stypendia fundowane ze środków własnych.

 

Uczelniom WSB Merito zaufało już ponad 450 000 studentów.

Program VIS - studiuj za darmo

W Uniwersytecie WSB Merito Opole każdy student jest ważny, dlatego uruchomiliśmy Program VIS – Very Important Student. Został on przygotowany z myślą o kandydatach na studia I stopnia, którzy mogą pochwalić się świadectwem dojrzałości z wysokimi wynikami i dzięki temu będą mieli możliwość bezpłatnego studiowania w naszej uczelni już od pierwszego semestru.

 

Sprawdź szczegóły

 

by dowiedzieć się, kto i na jakich zasadach może skorzystać z Programu VIS w Uniwersytecie WSB Merito Opole.

Grupa rozmawiających studentów.

Promocja "POLECAM"

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyłeś naszą uczelnię, wybierając ją jako miejsce Twoich studiów.


Doceniamy to, dlatego jeśli polecisz studia w WSB Merito znajomemu, otrzymasz dodatkowo 100 zł zniżki w czesnym.


Poleć jedne ze studiów w WSB Merito:
•    I stopnia
•    II stopnia

•    II stopnia z podyplomowymi

•    jednolite studia magisterskie
•    podyplomowe
swojemu znajomemu lub członkowi rodziny, a zniżka będzie Twoja.

 

Wypełnij formularz

 

Szczegółowych informacji na temat promocji udziela Biuro Rekrutacji.

 

Zapoznaj się z regulaminem promocji "Polecam".

Dziewczyny przeglądające notatki.

Stypendia

Uścisk dłoni
Stypendium Pomostowe

Jeśli zakwalifikowałeś się na studia w roku akademickim 2022/2023 i pochodzisz z rodzin byłych pracowników PGR – możesz ubiegać się o stypendium o łącznej wysokości 7000,00zł, które będzie wypłacane w 10 ratach od października do lipca.

Rekrutacja do programu oraz dodatkowe informacje znajdziesz tutaj.

 

Termin składania wniosków mija 6 października 2023.

Mózg
dla ambitnych i pracowitych

O stypendium Rektora za wyróżniające wyniki w nauce może się ubiegać każdy, kto uzyskał roczną średnią ocen na poziomie min. 4,75 lub wykazał się wybitnymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi albo znakomitymi wynikami sportowymi na poziomie międzynarodowym lub krajowym. Student studiów I stopnia może ubiegać się o stypendium Rektora po ukończeniu I roku studiów.

 

Termin składania wniosków mija 22 października 2023 r.

Medal
Ministra

Student, który wykazał się wybitnymi osiągnięciami naukowymi oraz uzyskał wysoką, roczną średnią ocen może ubiegać się o przyznanie stypendium Ministra Edukacji i Nauki.

Tryby
socjalne

Uniwersytet WSB Merito Opole nie zapomina o studentach znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej bez względu na wybrany przez nich tryb nauki. Wsparcie finansowe, przyznawane ze środków ministerialnych, można otrzymać już na pierwszym semestrze studiów. W poprzednim roku akademickim o stypendium socjalne mogły starać się osoby, których dochód netto na osobę w rodzinie nie przekraczał 1294,00 zł.
  
Termin składania wniosków mija 7 listopada 2023 r.

Uścisk dłoni
dla osób niepełnosprawnych

Uniwersytet WSB Merito Opole to uczelnia przyjazna osobom z niepełnosprawnościami. Przyznajemy stypendia dla osób legitymujących się orzeczeniem o niepełnosprawności i niezdolności do pracy lub o przyznanej grupie inwalidzkiej.

 

Termin składania wniosków mija 7 listopada 2023 r.

Pinezka
zapomogi

Przyznajemy jednorazowe wsparcie finansowe studentom, którzy znaleźli się przejściowo w trudnej sytuacji materialnej. Są to świadczenia dotowane przez MEiN.

Organizacja
dla liderów

Promujemy studentów, którzy aktywnie działają na rzecz uczelni i swoich kolegów. Stypendia finansowane są ze środków własnych uczelni. 

Jak ubiegać się o stypendium?

Najlepiej najpierw zajrzyj do Extranetu, tam w zakładce „Stypendia i zniżki” znajdziesz szczegółowe informacje, wzory wniosków i daty składania podań w zakresie stypendium socjalnego, specjalnego dla osób z niepełnosprawnościami oraz stypendium Rektora za wyróżniające wyniki w nauce.
 
W przypadku pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z:
Działem Obsługi Finansowej Studenta 
tel. 77 401 94 05, e-mail: dofs@opole.merito.pl

Dziewczyny patrzące w ekran laptopa.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia. 

do 3 stycznia
czesne już od
433 zł
366 zł
miesięcznie

Zapisując się do 3 stycznia, zyskujesz:

 

  • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która jest rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
  •  Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł.

 

Czesne już od 366 zł 433 zł miesięcznie! Wpisowe 0 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 433 zł/mies.

Jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego.

 

Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej.

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej.